Gemon Adult konservai su jautiena suaugusiems šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

20% Gemon Adult konservai su jautiena suaugusiems šunims
rating

Gemon Adult konservai su jautiena suaugusiems šunims

rating

Gemon

Visavertis konservuotas ėdalas šunims nuo 1 iki 8 metų amžiaus

Smulkiau

Nauja

0,79 €
Kaina registruotiems nariams
0,88 €
Kaina neregistruotiems nariams

Gemon Adult - tai visavertis konservuotas ėdalas suaugusiems šunims. Konservai praturtinti aukščiausios kokybės jautiena. Ėdalas yra be glitimo ir tinka visų veislių šunims.

Šuns amžiusSuaugusiems
Mėsos rūšisJautiena
Veislės dydisVisoms veislėms
Maisto klasėPremium

Sudėtis: mėsa ir subproduktai 80% (jautiena 10%), mineralai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 8,5%, neapdoroti aliejai ir riebalai 6,0%, žalia ląsteliena 0,4%, žali pelenai 1,5%. drėgmė 80%.

Priedai/kg: Vitaminai: vitaminas A 2500 TV/kg, vitaminas D3 250 TV/kg, vitaminas E (visų rac-alfa tokoferolio acetatas) 10 mg/kg.

Kaip šerti: Ėdalas turi būti kambario temperatūros arba gali būti patiektas pašildytas. Vidutinio dydžio (12-30 kg) šunims duokite apie 830-1650 g konservų per dieną. Dienos normą patariama padalyti į 2-3 porcijas. Šuo gali ėsti daugiau arba mažiau, tai priklauso nuo amžiaus, temperamento ir aktyvumo lygio. Šuns indelyje visada turi būti švaraus geriamo vandens.

Atidarytą indelį laikykite šaldytuve. Jei pakuotė pažeista arba išsipūtusi - neatidarykite.