Flamingo vėsinantis – šaldantis kilimėlis šunims ir katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Flamingo vėsinantis – šaldantis kilimėlis šunims ir katėms

Flamingo vėsinantis – šaldantis kilimėlis šunims ir katėms

Flamingo

Flamingo vėsinantis – šaldantis kilimėlis vėsiai ir patogiai vasarai. Tai nepamainomas daiktas karštą vasarą. Puikiai tinka naudoti kelionių, parodų metu, kai lauke aukšta temperatūra ir šuniui gali grėsti perkaitimas. Kilimėlis telpa į standartinius guolius, automobilį.

Smulkiau

Nauja

  • 50 x 90 cm
  • 60 x 100 cm
11,99 €
Kaina registruotiems nariams
13,32 €
Kaina neregistruotiems nariams

Lengvai susilanksto ir  yra ypač paprastas naudoti. Dėka stiprios nailoninės dangos lengvai valomas šlapia šluoste. Norint stipriau atvėsinti kilimėlį tereikia jį palaikyti šaldytuve. Netoksiškas, bekvapis.

Savybės: Šunims ir katėms, vėsinantis, tinka naudoti automobiliuose ir guoliuose, lengvai valomas paviršius, saugus, bekvapis.