Flamingo sausas maistas vandens vėžliukams - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Flamingo sausas maistas vandens vėžliukams
rating

Flamingo sausas maistas vandens vėžliukams

rating

Flamingo

Visavertis, granuliuotas pašaras skirtas vandens vėžliams. Sudėtyje eančios medžiagos užtikrina sveiką vėžlių gyvenimą, oprimalų augimą ir suteikia energijos. Maistas praturtintas kalciu, kuris svarbus sveiko kiauto formavimuisi.

Smulkiau

Nauja

  • 1000 ml
4,49 €
Kaina registruotiems nariams
4,99 €
Kaina neregistruotiems nariams

Sudėtis: grūdai, jų produktai ir subproduktai, žuvis, kiti jūros gyvūnai, jų produktai ir subproduktai, kiti augalai, jų produktai ir subproduktai, stiebagumbiai, šakniavaisiai ir jų produktai. Maistinė vertė: baltymai 34,0%, riebalai 4,00%, ląsteliena 5,00%, pelenai 10,0%, drėgmė 12,0%, kalcis 0,95%, fosforas 0,80%, mangano sulfatas 30mg/kg, cinko sulfatas 120mg/kg