Flamingo Care šampūnas jautrios odos šunims makadamijos aliejumi - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Flamingo Care šampūnas su makadamijos aliejumi jautrios odos šunims
rating

Flamingo Care šampūnas su makadamijos aliejumi jautrios odos šunims

rating

Flamingo

Ypatingai švelnus šampūnas jautriai odai su makadamijos aliejumi. Be parabenų. Neutralus ph. Puikiai drėkina, nepažeidžia natūralaus riebalinio sluoksnio.

Smulkiau

Nauja

  • 300 ml
3,99 €
Kaina registruotiems nariams
4,43 €
Kaina neregistruotiems nariams

Sudėtis: vanduo, natrio laureto sulfatas, natrio chloridas, kokamidas DEA, Macadamia Ternofolijos sėklų aliejus, PEG-3 disteratas, beržų lapų ekstraktas, benzoinė rūgštis, natrio sulfatas, glicerinas,  propilenglikolis, benzilo alkoholis, metilchlorizotiazolinonas, metilizotiazolinonas, citrinų rūgštis, CI 16035, CI 19140, CI 42051.

Naudojimas: Sudrėkinkite kailį, įmasažuokite reikiamą kiekį šampūno ir gausiai išskalaukite vandeniu. Venkite patekimo į akis, ausis. Patekus, gausiai išskalaukite vandeniu

Šampūnų ir kondicionierių tipaiŠampūnai
NaudaJautriai odai