Ezydog Zero Shock Lite Pavadėlis su amortizuojamąja apsaugine sistema šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Ezydog Zero Shock Lite Pavadėlis su amortizuojamąja apsaugine #3

rating

Ezydog Zero Shock Lite Pavadėlis su amortizuojamąja apsaugine sistema šunims

rating

Ezydog

Sumažina šuns tempimo jėgą. Puikiai tinka vaikams vedžiojantiems šunis.Staigius augintinio judesius sugeriantis pavadėlis, pasižymintis aukšto lygio dizainu.  Taip pat, pavedėlis yra minkštas, patvarus bei neišsitampo. 

Smulkiau

Nauja

21,99 €
Kaina registruotiems nariams
24,43 €
Kaina neregistruotiems nariams

EzyDog Zero Shock pavadėlis inovacija verta dėmesio! Staigius augintinio judesius sugeriantis pavadėlis, pasižymintis aukšto lygio dizainu. Kruopščiai pagamintas Zero Shock pavadėlis naudoja itin tamprią guminę sistemą, kuri efektyviai sugeria visus staigius šuns judesius. Taip pat, pavedėlis yra minkštas, patvarus bei neišsitampo. Zero Shock pavadėlis sujungia komfortą, valdymą bei apsaugą nepaaukojant nė trupučio stiliaus ir kokybės.

Veislės dydis Mažoms veislėms

Itin minkštas

Minkštas, dvigubo tankumo nailonas šį 64cm ar 120cm pavadėlį padaro itin tvirtu ir smagiu laikyti. Ant pavadėlio esanti šviesą atspindinti juostelė leis lengviau ją matyti naktį, o papildomas neopreno pamušalas rankenoje suteiks dar didesnį komforto jausmą.

Eismo kontrolė

Ši papildoma rankena, esanti prie antkaklio, suteikia greitą ir užtikrintą apsaugą, kai jos prireikia.

Ypatybės:

  • Zero Shock technologija apsaugos nuo staigių trūkčiojimų
  • naudoja minkštą neopreno rankeną
  • pagamintas iš itin minkšto audinio
  • papildomas D formos žiedas
  • traffic control rankena prie antkaklio, jeigu prireiktų augintinį laikyti prie savo kojų