Ezydog Zero Shock Leashes pavadėlis šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Ezydog Zero Shock Leashes pavadėlis šunims

rating

Ezydog Zero Shock Leashes pavadėlis šunims

rating

Ezydog

Sumažina šuns tempimo jėgą. Puikiai tinka vaikams vedžiojantiems šunis.Staigius augintinio judesius sugeriantis pavadėlis, pasižymintis aukšto lygio dizainu.  Taip pat, pavedėlis yra minkštas, patvarus bei neišsitampo. 

Ilgis 64 cm

Smulkiau

Nauja

24,39 €
Kaina registruotiems nariams
27,10 €
Kaina neregistruotiems nariams

EzyDog Zero Shock pavadėlis inovacija verta dėmesio! Staigius augintinio judesius sugeriantis pavadėlis, pasižymintis aukšto lygio dizainu. Kruopščiai pagamintas Zero Shock pavadėlis naudoja itin tamprią guminę sistemą, kuri efektyviai sugeria visus staigius šuns judesius. Taip pat, pavedėlis yra minkštas, patvarus bei neišsitampo. Zero Shock pavadėlis sujungia komfortą, valdymą bei apsaugą nepaaukojant nė trupučio stiliaus ir kokybės.

Ypatybės:

  • Zero Shock technologija apsaugos nuo staigių trūkčiojimų
  • naudoja minkštą neopreno rankeną
  • pagamintas iš itin minkšto audinio
  • papildomas D formos žiedas
Pavadėlių tipai Nailoniniai, Dresūrai / kontrolei, Rankų darbo
Veislės dydis Visoms veislėms