Ezydog Zero Shock Extension pavadėlio intarpas su amortizuojamąja apsaugine sistema šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Ezydog Zero Shock Extension pavadėlio intarpas su #3

rating

Ezydog Zero Shock Extension pavadėlio intarpas su amortizuojamąja apsaugine sistema šunims

rating

Ezydog

Sumažina šuns tempimo jėgą. Puikiai tinka vaikams vedžiojantiems šunis.Staigius augintinio judesius sugeriantis pavadėlio intarpas, pasižymintis aukšto lygio dizainu. Taip pat, pavedėlio intarpas yra minkštas, patvarus bei neišsitampo.

Smulkiau

Nauja

15,99 €
Kaina registruotiems nariams
17,77 €
Kaina neregistruotiems nariams

Pavadėlio intarpas inovacija verta dėmesio! Staigius augintinių tempimo judesius sugeriantis pavadėlio intarpas, pasižymintis aukšto lygio dizainu. Kruopščiai pagamintas Zero Shock pavadėlio intarpas naudoja itin tamprią guminę sistemą, kuri efektyviai sugeria visus staigius šuns judesius. Taip pat, pavedėlis yra minkštas, patvarus bei neišsitampo. Zero Shock pavadėlis sujungia komfortą, valdymą bei apsaugą nepaaukojant nė trupučio stiliaus ir kokybės.

Itin minkštas


Minkštas, dvigubo tankumo nailonas šį 61cm dvigubą pavadėlio intarpą padaro itin tvirtu. 

Eismo kontrolė


Pavadėlio intarpas turi papildomą rankeną, esančią prie pat antkaklio. Ji reikalinga tam, kad suteiktų greitą ir užtikrintą apsaugą, kai jos prireikia, t.y. galite skubiai prilaikyti augintinį arti, kai einate mieste, kur yra žmonių ar ypač prie judrių gatvių.

Veislės dydisVisoms veislėms


Ypatybės:

  • Zero Shock technologija apsaugos nuo staigių trūkčiojimų
  • pagamintas iš itin minkšto audinio
  • traffic control rankena prie antkaklio, jeigu prireiktų augintinį laikyti prie savo kojų