Ezydog Vario 4 Lite pavadėlis mažų veislių šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

20% Ezydog Vario 4 Lite pavadėlis mažų veislių šunims

rating

Ezydog Vario 4 Lite pavadėlis mažų veislių šunims

rating

Ezydog

LITE versija mažesniems draugams

Smulkiau

Nauja

10,71 €
Kaina registruotiems nariams
11,90 €
Kaina neregistruotiems nariams

4 funkcijos viename pavadėlyje!

Nuo šiol Jūsų augintinio pavadėlis gali atlikti dar daugiau funkcijų, nei Jūs tikėjotės! Maksimalus universalumas – tai Vario 4 Multi Function pavadėlis, kuris puikiai tiks žygiams, išvykoms ar kasdieniams pasivaikščiojimams.

Pavadėlis turi keturias funkcijas, kurios atliekamos labai paprastai: specialiu žiedu galite keisti jo ilgį nuo 185 iki 72 cm. Be to, iš pavadėlio galite pasidaryti ir antkaklį. Viskas labai paprasta!

Ypač minkštas!

Šio pavadėlio medžiaga yra pagaminta iš mūsų išrasto ypatingai minkšto nailono mišinio. Jis nepjauna rankų, yra labai patvarus. Be to, siekiant, kad Jūsų augintiniai būtų saugūs ir tamsiuoju paros metu, medžiaga persiūta šviesą atspindinčiais siūlais, atliekančiais atšvaito funkciją.

LITE versija mažesniems draugams

Vario 4 LITE specialiai sukurtas mažesniems šunims iki 20 kg, jis siauresnis, visos detalės mažesnės, tačiau kokybė išlieka ta pati.

Ypatumai

Keturios funkcijos viename pavadėlyje

Pagaminta iš mūsų Proprietary Soft Touch™ patentuoto nailono mišinio (12 mm pločio mažesniems šunims)

Nerūdijančio plieno žiedas – ilgaamžiškumas ir patvarumas

 

Pavadėlių tipai Nailoniniai, Atspindintys
Veislės dydis Mažoms veislėms