Ezydog Soft Trainer pavadėlis šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Ezydog Soft Trainer pavadėlis šunims #3

Ezydog Soft Trainer pavadėlis šunims

Ezydog

Klasikinis minkštas pavadys su papildomom funkcijom. Mūsų patentuotas ir itin minkštas audinys, padengtas dvigubu nailono sluoksniu, suteikia šiam, 180 cm ilgio, pavadžiui komforto ir patogumo jausmą rankoje. O patvarumą suteikia dvigubos siūlės, taip pat atspindinčios šviesą, Jūsų augintinio saugumui. 

Smulkiau

Nauja

24,49 €
Kaina registruotiems nariams
27,21 €
Kaina neregistruotiems nariams

Papildomi privalumai:

  • Pagerintas pavadys komplektacijoje turi kabliuką maišelių laikikliui ir miesto kontrolės rankeną, kuri yra prie pat antkaklio ir padeda saugiai prilaikyti Jūsų augintinį.
  • Augintiniams sveriantiems mažiau nei 20 kg rekomenduojame Soft Trainer LITE versiją
Pavadėlių tipai Nailoniniai, Atspindintys
Veislės dydis Visoms veislėms

Rašyti atsiliepimą


rating Rūta
Rūta A.  - 2020-04-15 Patogus, tvirtas, džiaugiuosi pirkiniu.
rating Dalia
Dalia P.  - 2018-11-13 Patogus, minkštas bei labai švelnus klasikinis pavadėlis, turintis vadinamą miesto rankeną, kas padeda lengvai suvaldyti augintinį. Vieni pilusai :)