Ezydog Soft Trainer Lite pavadys mažų veislių šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Ezydog Soft Trainer Lite pavadys mažų veislių šunims #6

rating

Ezydog Soft Trainer Lite pavadys mažų veislių šunims

rating

Ezydog

Klasikinis minkštas pavadys su papildomom funkcijom. Mūsų patentuotas ir itin minkštas audinys, padengtas dvigubu nailono sluoksniu, suteikia šiam 180 cm ilgio pavadžiui komforto ir patogumo jausmą rankoje. O patvarumą suteikia dvigubos siūlės, taip pat atspindinčios šviesą, Jūsų augintinio saugumui. 

Smulkiau

Nauja

16,99 €
Kaina registruotiems nariams
18,88 €
Kaina neregistruotiems nariams

Sukurtas mažų veislių šunims

Šis pavadys buvo specialiai sukurtas augintiniams, sveriantiems mažiau nei 20 kg. Jis siauresnis nei standartinis Soft Trainer pavadys ir užraktai atinkamai sumažinti, bet pagaminta su įprastai aukšta EzyDog kokybė.

Papildomi privalumai

Pagerintas pavadys komplektacijoje turi kabliuką maišelių laikikliui ir miesto kontrolės rankeną, kuri yra prie pat antkaklio ir padeda saugiai prilaikyti Jūsų augintinį.

Augintiniams sveriantiems daugiau nei 20 kg rekomenduojame Soft Trainer versiją

Veislės dydis Mažoms veislėms