Ezydog Handy pavadys šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Ezydog Handy pavadys šunims

rating

Ezydog Handy pavadys šunims

rating

Ezydog

EzyDog Handy pavadys puikiai tinka rankai ir jaučiasi lyg pirštinė. Jis buvo sukurtas su itin stipriu ir dideliu užraktu, kas suteiks Jums galimybę naudotis juo kartu su kitais pavadžiais arba prailginimais. Reguliuojamą rankeną galima pritaikyti pagal Jūsų ranką.

Smulkiau

Nauja

20,99 €
Kaina registruotiems nariams
23,32 €
Kaina neregistruotiems nariams

Sportuok kartu su augintiniu

Šis pavadys priklauso bėgiojimo pavadžių serijai ir buvo sukurtas tam kad Jūs galėtumėt aktyviai gyventi kartu su savo augintiniu. Puikiai tinka bėgioti ar vaikščioti kartu. Mūsų augintiniai yra geriausiai partneriai sportuojant, tad šie produktai suteikia tam galimybes.

Itin minkštas ir su privalumais

Rankena pagaminta iš itin minkšto audinio – neopreno (kuris naudojams vandens sporto šakose), ir kaip bet koks geras sportinis aksesuaras su atspindinčiom siūlėm Jūsų saugumui. Užraktas yra itin didelis ir galingas, tad tinka bet kokiam pavadžiui arba prailginimui, o taip pat išlaiko spaudimą iki 500 kg.

Pavadėlių tipai Nailoniniai
Veislės dydis Vidutinėms veislėms