Ezydog Cujo pavadys šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

30% Ezydog Cujo pavadys šunims #6

rating

Ezydog Cujo pavadys šunims

rating

Ezydog

Ar norėtumėt vedžioti savo augintinį ir nebūti visą laiką jo traukiamas? Ieškote geriausio amortizuojančio pavadžio savo augintiniui? Cujo pavadys skirtas Jūsų poreikiams patenkinti.

Smulkiau

Nauja

  • 64 cm
  • 100 cm
15,39 €
Kaina registruotiems nariams
17,10 €
Kaina neregistruotiems nariams

Amortizuojanti technologija

Į pavadį Cujo 64 cm integruota 15 cm amortizuojančios juostos, padedančios Jums su patogumu ir be vargo kontroliuoti Jūsų augintinį, net ir tą kuris traukia iš visų jėgų. O 100 cm Cujo pavadys turi net 30 cm amortizuojančios juostos.

Itin patvarus ir tvirtas

Jeigu Jūs pavargote pirkti naujus pavadžius kas keletą mėnėsių, laikas apsidairyti ir patikrinti Cujo pamiršdami apie senas problemas. Gaminant Cujo panaudojamos aukštos kokybės kalnų sporto šakų virvės ir stiprus užraktai, tai užtvirtina patvarumą ir ilgaamžiškumą.

Vandens sporto šakų rankena Jūsų komfortui ir geresniam valdymui visi Cujo pavadžiai turi vandens sporto šakų stiliaus rankeną. Ją patogu laikyti, nepjauna rankos, nes pagrindas pagamintas iš minkštos EVA medžiagos.

Pavadėlių tipai Nailoniniai