Exclusion Mature Chicken sausas maistas su vištiena katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Exclusion Mature Chicken sausas maistas su vištiena katėms
Exclusion

Exclusion Mature Chicken sausas maistas su vištiena katėms

Super premium klasės maistas, kuris tinka visų veislių katėms. Rekomenduojamas katėms, kurių amžius yra virš 10 metų. Receptas specialiai sukurtas geresniam įsisavinimui, puikiai subalansuotas ir naudojant tik aukščiausios kokybės ingridientus.

Smulkiau

Nauja

  • 2 kg
  • 400 g

3,99 €

rating Perskaityti atsiliepimą
Vidutinis vertinimas: 10/10 - Atsiliepimų skaičius: 1

Kodėl verta naudoti Exlusion maistą?

  • Tik dehidratuota mėsa – pagaminta tik su dehidratuota mėsa, kurios sudėtyje yra daugiau baltymų nei šviežioje mėsoje.
  • Plaukų kamuoliukų mažinimas – naturalių plaušų mišinys padeda išvengti plaukų kamuolių prarijimo ir juos taip pat tampa lengviau pašalinti. Gyslotis gerina virškinimą ir skatina žarnyno peristaltiką, padeda sumažinti vidurių užkietėjimą.
  • Ląstelių oksidacijos apsauga – gervuogės, raudonos avietės ir granatai turi itin daug polifenolių ir antioksidantų, kurie padeda didinti imunitetą ir ląstelių apsaugą. 
  • pH šlapimo kontrolė – speciali maisto formulė padeda kontroliuoti pH balansą, ko pasekoje mažinamas akmenų atsiradimas ir skatinamos šlapimo funkcijos.
  • Prebiotikai – FOS formoje kaip cukrus vaisiuose ir daržovėse, ir MOS formoje iš mielių, padeda pagerinti maisto įsisavinimą, palegvina virškinimą ir palaiko gerujų bakterijų balansą, taip pat mažinant patogeninių bakterijų augimą. 
  • Kailio ir odos apsauga – chelatiniai cinkas, manganas ir varis padeda sustiprinti imuninę sistemą ir pagerinti katės medžiagų apykaitą.
Katės amžiusSenjorams
Mėsos rūšisVištiena
PrivalumaiOdai ir kailiui, Nuo plaukų gumuliukų, Šlapimo takams
Ypatingiems poreikiamsSterilizuotiems / kastruotiems, Turintiems viršsvorio
Maisto klasėSuper Premium

Sudėtis: dehidratuota vištienos mėsa (25%), kukurūzai, vištienos riebalai, ryžiai, kukurūzų glitimas, hidrolizuoti gyvuliniai baltymai, mielės, džiovinta cikorijos masė (4%),  lašišų aliejus, frukto-oligosacharidai (0,4%), žirnių pluoštai (0,4%),  gysločio lukštai ir sėklos (0,3%), natrio cloridas, manano oligosacharidai (0,28%), džiovinti granatai (0,03%), džiovintos gervuogės (0,03%), džiovintos raudonos avietės (0,03%), chondroitino sulfatas.

Sudėties analizė: baltymai 28,5%; riebalai 20 %; skaidulos 2,5 %; pelenai 5,5 %; drėgmė 8 %; Kalcis 0,7 %; Fosforas 0,6 %

Priedai: vitaminas A 18900 TV, vitaminas D3 670 TV, vitaminas E 540 mg, vitaminas C 225 mg, biotinas 0,01 mg, betaino 2140 mg, chelatinis varis 4,5 mg, chelatinis cinkas 45 mg, chelatinis manganas 4,5 mg, selenas 0,01 mg, jodas 1,3 mg, geležies 72 mg, taurinas 1980 mg.

Maitinimo normos

Svoris

Rekomenduojama dienos porcija

2 kg

30 g

3 kg

40 g

4 kg

55 g

5 kg

70 g

6 kg

85 g