Exclusion Diet sausas maistas su žuvimi vidutinių ir didelių veislių šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Exclusion Diet sausas maistas su žuvimi vidutinių ir didelių
Exclusion Diet

Exclusion Diet sausas maistas su žuvimi vidutinių ir didelių veislių šunims

EXCLUSION FISH MEDIUM / LARGE BREED (su žuvimi) - dietinis ir hipoalerginis super premium klasės maistas, kuris tinka visiems suagusiems vidutinio (nuo 11 iki 30 kg) ir didelių veislių šunims (virš 30 kg). Receptas specialiai sukurtas geresniam įsisavinimui, puikiai subalansuotas ir naudojant tik aukščiausios kokybės ingridientus

Smulkiau

Nauja

 • 800 g
 • 3 kg
 • 12.5 kg

6,99 €

Kodėl verta naudoti Exlusion dietinį ir hipoalerginį maistą?

 • Naudojami baltymų šaltiniai yra rečiau naudojami augintinių maisto pramoneje, tad sumažinama alergijos reakcijos rizika.
 • Visose Exlusion dietiniuose maistuose naudojamas tik vieno baltymo ir angliavandenių šaltiniai. Tai padeda paprašciau atrinkti ingridientus, kuriuos toleruoja Jūsų augintinis ir siūlo alternatyvius variantus bei didelį pasirinkimą, siekiant sveikos mitybos. Arkliena, kiauliena, elniena, triušiena, antiena ir žuvis: tikrai yra iš ko rinktis, vienas baltymu šaltinis, paprastai virškinamas ir patrauklaus skonio. Puikiai tinka maisto netoleravimo atvejais. Bulvės arba žirniai: vienas iš agliavandenių šaltinių ir paprašciau fermentuojamu pluoštu. Gaminant naudojama tik dehidratuota mėsa.
 • Sudėtyje nėra grūdu ir laktozės, taip pat pagaminta be gliuteno.
 • Alijošius (aloe barbadensis miller) – priešuždegiminis poveikis dėka naturalaus alijošiaus, rekomenduojamas alergiškiems arba maisto netoleruojantiems augintiniams.
 • Saulėgrąžų ir sėmenų aliejus – yra puikus riebalų rūgšcių šaltiniai, taip pat Omega-6 ir Omega-3. Jie gerina odos atsparumą ir suteikia blizgumo kailiui. Vitaminas A, biotinas ir linolo rūgštis palaiko gerą odos ir kailio buklę. 
 • ß – karotinas, taurinas, vitaminas E ir C – naturalūs antioksidantai, apsaugantys ląstelių membranas nuo oksidacinio streso ir pagerina organizmo gynybos pajėgumus.
 • Sudėtyje nėra sintetinių antioksidantų – gaminant, naudojami natūralūs tokoferolių ir vitamino E šaltiniai, taip pat rozmarinas (rosmarinus officinalis l.). Visu pagrindinių ingridientų šaltiniai yra be GMO
Šuns amžiusSuaugusiems
VeislėVisoms veislėms
Mėsos rūšisŽuvis
Veislės dydisDidelėms veislėms
Maisto klasėSuper Premium

Sudėtis: bulvės (72%), dehidratuota žuvis (20%), saulėgrąžų aliejus, sėmenų aliejus, mononatrio fosfatas, natrio cloridas, alijošius (0,03%), rozmarinas. 

Energinė vertė: baltymai 21 %; riebalai 10 %; skaidulos 2.5 %; pelenai 7 %; drėgmė 8 %; Kalcis 0,9%; Fosforas 0,7 %

Maitinimo normos

Augintinio svorisRekomenduojama dienos porcija
1 kg35 g
3 kg70 g
5 kg90 g
7 kg120 g
10 kg140 g
15 kg190 g
20 kg220 g
25 kg280 g
30 kg330 g
40 kg440 g
50 kg480 g
70 kg550 g
80 kg600 g

Bendri patarimai maitinimui:

 • Kiekvienas šuo yra unikalus, todėl ir optimalus pašaro kiekis skirsis, atsižvelgiant į amžių, aktyvumą, medžiagų apykaitą ir aplinką. Rekomenduojame pradėti nuo mažesnių kiekių, nurodytų mūsų šėrimo normų lentelėje, ir palaipsniui atitinkamai jas koreguoti.  
 • Rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju.