Exclusion Diet sausas maistas su antiena vidutinių ir didelių veislių šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Exclusion Diet sausas maistas su antiena vidutinių ir didelių
Exclusion Diet

Exclusion Diet sausas maistas su antiena vidutinių ir didelių veislių šunims

EXCLUSION VENISON MEDIUM / LARGE BREED (su antiena)  - dietinis ir hipoalerginis super premium klasės maistas, kuris tinka visiems suagusiems vidutinio (nuo 11 iki 30 kg) ir didelių veislių šunims (virš 30 kg). Receptas specialiai sukurtas geresniam įsisavinimui, puikiai subalansuotas ir naudojant tik aukščiausios kokybės ingridientus.

Smulkiau

Nauja

 • 800 g
 • 3 kg
 • 12.5 kg

6,99 €

Kodėl verta naudoti Exlusion dietinį ir hipoalerginį maistą?

 • Naudojami baltymų šaltiniai yra rečiau naudojami augintinių maisto pramonėje, tad sumažinama alergijos reakcijos rizika.
 • Visose Exlusion dietiniuose maistuose naudojamas tik vieno baltymo ir  angliavandenių šaltiniai. Tai padeda papraščiau atrinkti ingridientus kuriuos toleruoja Jūsų augintinis ir siūlo alternatyvius variantus ir didelį pasirinkimą, siekiant sveikos mitybos. Arkliena, kiauliena, elniena, triušiena, antiena ir žuvis: tikrai yra iš ko rinktis, vienas baltymų šaltinis, paprastai virškinamas ir patrauklaus skonio. Puikiai tinka maisto netoleravimo atvejais. Bulvės arba žirniai: vienas iš agliavandenių šaltinių ir papraščiau fermentuojamų pluoštų. Gaminant naudojama tik dehidratuota mėsa.
 • Sudėtyje nėra grūdų ir laktozės, taip pat pagaminta be gliuteno.
 • Alijošius (aloe barbadensis miller) – priešuždegiminis poveikis dėka naturalaus alijošiaus, rekomenduojamas augintiniams su maisto alergijoms arba netoleravimu. 
 • Saulėgrąžų ir sėmenų aliejus – yra puikus riebalų rūgščių šaltiniai, taip pat Omega-6 ir Omega-3. Jie gerina odos atsparumą ir suteikia blizgumo kailiui. Vitaminas A, biotinas ir linolo rūgštis palaiko gerą odos ir kailio stovį. 
 • β – karotinas, taurinas, vitaminas E ir C – natūralus antioksidantai, apsaugantys ląstelių mebranos nuo oksidacinio streso ir pagerina organizmo gynybos pajėgumus.
 • Sudėtyje nėra sintetinių antioksidantų – gaminant, naudojami natūralūs tokoferolių ir vitamino E šaltiniai, taip pat rozmarinas (rosmarinus officinalis l.). Visų pagrindinių ingridientų šaltiniai yra be GMO.
Šuns amžiusSuaugusiems
VeislėVisoms veislėms
Mėsos rūšisAntiena
Maisto klasėSuper Premium

Sudėtis: bulvės (68%), dehidratuota antiena (21%), saulėgrąžų aliejus, sėmenų aliejus, mononatrio fosfatas, natrio cloridas, alijošius (0,03%), rozmarinas. 

Energinė vertė: baltymai 22 %; riebalai 10 %; skaidulos 2.5 %; pelenai 7 %; drėgmė 8 %; Kalcis 1,3 %; Fosforas 1.1 %

Maitinimo normos

Augintinio svorisRekomenduojama dienos norma
1 kg35 g
3 kg70 g
5 kg90 g
7 kg120 g
10 kg140 g
15 kg190 g
20 kg220 g
25 kg280 g
30 kg330 g
40 kg440 g
50 kg480 g
70 kg550 g
80 kg600 g

Bendri patarimai maitinimui:

 • Kiekvienas šuo yra unikalus, todėl ir optimalus pašaro kiekis skirsis, atsižvelgiant į amžių, aktyvumą, medžiagų apykaitą ir aplinką. Rekomenduojame pradėti nuo mažesnių kiekių, nurodytų mūsų šėrimo normų lentelėje, ir palaipsniui atitinkamai jas koreguoti.  
 • Rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju.