Exclusion Diet konservai su šerniena šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Exclusion Diet konservai su šerniena šunims

Exclusion Diet

Exclusion Diet konservai su šerniena šunims

EXCLUSION BOAR (su šerniena)  - konservai šunims iš aukščiausios kokybės šernienos. Gerai subalansuotas aukščiausios kokybės šviežios mėsos, daržovių ir naudingų augalų derinys.

Smulkiau

Nauja

 • 200 g
 • 400 g

1,75 €

Kodėl verta naudoti Exlusion dietinį ir hipoalerginį maistą?

 • Naudojami baltymų šaltiniai yra rečiau naudojami augintinių maisto pramonėje, tad sumažinama alergijos reakcijos rizika.
 • Visose Exlusion dietiniuose maistuose naudojamas tik vieno baltymo ir vieno angliavandenių šaltiniai. Tai padeda papraščiau atrinkti ingridientus kuriuos toleruoja Jūsų augintinis ir siūlo alternatyvinius variantus ir didelį pasirinkimą, siekiant sveikos mitybos. Arkliena, kiauliena,šerniena, elniena, triušiena, antiena ir žuvis: tikrai yra iš ko rinktis, vienas baltymų šaltinis, paprastai virškinamas ir patrauklaus skonio. Puikiai tinka maisto netoleravimo atvejais. Bulvės arba žirniai: vienas iš agliavandenių šaltinių ir papraščiau fermentuojamų pluoštų. Gaminant naudojama tik dehidratuota mėsa.
 • Sudėtyje nėra grūdų ir laktozės, taip pat pagaminta be gliuteno.
 • Alijošius (aloe barbadensis miller) – priešuždegiminis poveikis dėka naturalaus alijošiaus, rekomenduojamas augintiniams su maisto alergijoms arba netoleravimu. 
 • Saulėgražų ir sėmenų aliejus – yra puikus riebalų rūgščių šaltiniai, taip pat Omega-6 ir Omega-3. Jie gerina odos atsparumą ir suteikia blizgumo kailiui. Vitaminas A, biotinas ir linolo rūgštis palaiko gerą odos ir kailio stovį. 
 • β – karotinas, taurinas, vitaminas E ir C – natūralus antioksidantai, apsaugantys ląstelių mebranos nuo oksidacinio streso ir pagerina organizmo gynybos pajėgumus.
 • Sudėtyje nėra sintetinių antioksidantų – gaminant, naudojami natūralūs tokoferolių ir vitamino E šaltiniai, taip pat rozmarinas (rosmarinus officinalis l.). Visų pagrindinių ingridientų šaltiniai yra be GMO.
Šuns amžiusSenjorams
VeislėVisoms veislėms
Mėsos rūšisŠerniena
Veislės dydisVisoms veislėms
Maisto klasėSuper Premium

Sudėtis: šerniena (90%), bulvės (4%), saulėgrąžų aliejus, alijošius, rozmarinas.

Priedai: vitaminas A 2760 TV, vitaminas D3 178 TV, vitaminas E 13 mg, vitaminas C 40 mg, vario sulfatas pentahidratas 1,6 mg, taurinas 50 mg

Energetinė vertė: baltymai 7%; riebalai 7%; skaidulos 1%; pelenai 2%; drėgmė 80%

Maitinimo normos

Augintinio svorisRekomenduojama norma
5 kg½ - 1 
10 kg1 – 3 ¼ 
20 kg2 ¼ - 2 3/2  

30 kg

3 - 4
40 kg3 2/3 – 4 1/4 

Šėrimo rekomendacijos:

 • Ėdalą pateikite sausą. Šalia visuomet turi būti dubenėlis šviežio vandens. Rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju.
 • Kiekvienas šuo yra unikalus ir optimalios maitinimo normos priklauso nuo tokių faktorių kaip augintinio amžius, aktyvumas, medžiagų apykaita ir netgi aplinkos. Mes rekomenduojame pradėti nuo mažesnės siūlomos normos.