Exclusion Diet konservai su ožkiena šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Exclusion Diet konservai su ožkiena šunims

Exclusion Diet

Exclusion Diet konservai su ožkiena šunims

EXCLUSION GOAT(su ožkiena)  - konservai šunims iš aukščiausios kokybės ožkienos. Gerai subalansuotas aukščiausios kokybės šviežios mėsos, daržovių ir naudingų augalų derinys.

Smulkiau

Nauja

  • 200 g
  • 400 g

1,75 €

Kodėl verta naudoti Exlusion dietinį ir hipoalerginį maistą?

  • Naudojami baltymų šaltiniai yra rečiau naudojami augintinių maisto pramoneje, tad sumažinama alergijos reakcijos rizika.
  • Visose Exlusion dietiniuose maistuose naudojamas tik vieno baltymo ir angliavandenių šaltiniai. Tai padeda paprašciau atrinkti ingridientus, kuriuos toleruoja Jūsų augintinis ir siūlo alternatyvius variantus bei didelį pasirinkimą, siekiant sveikos mitybos. Arkliena, kiauliena, elniena, ožkiena, triušiena, antiena ir žuvis: tikrai yra iš ko rinktis, vienas baltymu šaltinis, paprastai virškinamas ir patrauklaus skonio. Puikiai tinka maisto netoleravimo atvejais. Bulvės arba žirniai: vienas iš agliavandenių šaltinių ir paprašciau fermentuojamu pluoštu. Gaminant naudojama tik dehidratuota mėsa.
  • Sudėtyje nėra grūdu ir laktozės, taip pat pagaminta be gliuteno.
  • Alijošius (aloe barbadensis miller) – priešuždegiminis poveikis dėka naturalaus alijošiaus, rekomenduojamas alergiškiems arba maisto netoleruojantiems augintiniams.
  • Saulėgrąžų ir sėmenų aliejus – yra puikus riebalų rūgšcių šaltiniai, taip pat Omega-6 ir Omega-3. Jie gerina odos atsparumą ir suteikia blizgumo kailiui. Vitaminas A, biotinas ir linolo rūgštis palaiko gerą odos ir kailio buklę. 
  • ß – karotinas, taurinas, vitaminas E ir C – naturalūs antioksidantai, apsaugantys ląstelių membranas nuo oksidacinio streso ir pagerina organizmo gynybos pajėgumus.
  • Sudėtyje nėra sintetinių antioksidantų – gaminant, naudojami naturalūs tokoferolių ir vitamino E šaltiniai, taip pat rozmarinas (rosmarinus officinalis l.). Visu pagrindinių ingridientų šaltiniai yra be GMO.

 

Šuns amžiusSuaugusiems
VeislėVisoms veislėms
Mėsos rūšisOžkiena
Veislės dydisVisoms veislėms
Maisto klasėSuper Premium

Sudėtis: ožkiena (90%), bulvės (4%), saulėgrąžų aliejus, alijošius, rozmarinas.

Maitinimo normos

Augintinio svorisRekomenduojama norma
5 kg½ - 1 
10 kg1 – 3 ¼ 
20 kg2 ¼ - 2 3/2  
30 kg3 - 4
40 kg3 2/3 – 4 1/4 

Rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju.