Exclusion Diet konservai su kiauliena šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

40% Exclusion Diet konservai su kiauliena šunims

rating

Exclusion Diet konservai su kiauliena šunims

rating

Exclusion Diet

EXCLUSION PORK (su kiauliena) - konservai šunims iš aukščiausios kokybės kiaulienos. Gerai subalansuotas aukščiausios kokybės šviežios mėsos, daržovių ir naudingų augalų derinys.

IŠPARDAVIMAS

Smulkiau

Nauja

1,05 €
Kaina registruotiems nariams
1,16 €
Kaina neregistruotiems nariams

Kodėl verta naudoti Exlusion dietinį ir hipoalerginį maistą?

  • Naudojami baltymų šaltiniai yra rečiau naudojami augintinių maisto pramoneje, tad sumažinama alergijos reakcijos rizika.
  • Visose Exlusion dietiniuose maistuose naudojamas tik vieno baltymo ir angliavandenių šaltiniai. Tai padeda paprašciau atrinkti ingridientus, kuriuos toleruoja Jūsų augintinis ir siūlo alternatyvius variantus bei didelį pasirinkimą, siekiant sveikos mitybos. Arkliena, kiauliena, elniena, triušiena, antiena ir žuvis: tikrai yra iš ko rinktis, vienas baltymu šaltinis, paprastai virškinamas ir patrauklaus skonio. Puikiai tinka maisto netoleravimo atvejais. Bulves arba žirniai: vienas iš agliavandenių šaltinių ir paprašciau fermentuojamu pluoštu. Gaminant naudojama tik dehidratuota mėsa.
  • Sudėtyje nėra grūdu ir laktozės, taip pat pagaminta be gliuteno.
  • Alijošius (aloe barbadensis miller) – priešuždegiminis poveikis dėka naturalaus alijošiaus, rekomenduojamas alergiškiems arba maisto netoleruojantiems augintiniams.
  • Saulėgrąžų ir sėmenų aliejus – yra puikus riebalų rūgšcių šaltiniai, taip pat Omega-6 ir Omega-3. Jie gerina odos atsparumą ir suteikia blizgumo kailiui. Vitaminas A, biotinas ir linolo rūgštis palaiko gerą odos ir kailio buklę. 
  • ß – karotinas, taurinas, vitaminas E ir C – naturalūs antioksidantai, apsaugantys ląstelių membranas nuo oksidacinio streso ir pagerina organizmo gynybos pajėgumus.
  • Sudėtyje nėra sintetinių antioksidantų – gaminant, naudojami natūralūs tokoferolių ir vitamino E šaltiniai, taip pat rozmarinas (rosmarinus officinalis l.). Visu pagrindinių ingridientų šaltiniai yra be GMO.
Šuns amžiusSuaugusiems
VeislėVisoms veislėms
Mėsos rūšisKiauliena
Veislės dydisVisoms veislėms
Maisto klasėSuper Premium

Sudėtis: kiauliena (90%), bulvės (4%), saulėgrąžų aliejus, alijošius, rozmarinas.

Priedai: vitaminas A 2760 TV, vitaminas D3 178 TV, vitaminas E 13 mg, vitaminas C 40 mg, vario sulfatas pentahidratas 1,6 mg, taurinas 50 mg.

Energinė vertė: baltymai 7%; riebalai 7%; skaidulos 1%; pelenai 2%; drėgmė 80%

Maitinimo normos

Augintinio svorisRekomenduojama norma
5 kg½ - 1 
10 kg1 – 3 ¼ 
20 kg2 ¼ - 2 3/2  
30 kg3 - 4
40 kg3 2/3 – 4 1/4 

 Rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju.