Exclusion Diet Intestinal sausas maistas su kiauliena katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Exclusion Diet Intestinal sausas maistas su kiauliena katėms
Exclusion Diet

Exclusion Diet Intestinal sausas maistas su kiauliena katėms

EXCLUSION INTESTINAL PORK katėms (su kiauliena)  - dietinis ir hipoalerginis super premium klasės maistas, kuris tinka visų veislių katėms. Receptas specialiai sukurtas geresniam įsisavinimui, puikiai subalansuotas ir naudojant tik aukščiausios kokybės ingridientus.

Smulkiau

Nauja

  • 2 kg
  • 400 g

6,99 €

rating Perskaityti atsiliepimą
Vidutinis vertinimas: 10/10 - Atsiliepimų skaičius: 1

Kodėl verta naudoti Exlusion dietinį ir hipoalerginį maistą?

  • Naudojami baltymų šaltiniai yra rečiau naudojami augintinių maisto pramonėje, tad sumažinama alergijos reakcijos rizika.
  • Visose Exlusion dietiniuose maistuose naudojamas tik vieno baltymo ir vieno angliavandenių šaltiniai. Tai padeda papraščiau atrinkti ingridientus kuriuos toleruoja Jūsų augintinis ir siūlo alternatyvinius variantus ir didelį pasirinkimą, siekiant sveikos mitybos. Arkliena, kiauliena, elniena, triušiena, antiena ir žuvis: tikrai yra iš ko rinktis, vienas baltymų šaltinis, paprastai virškinamas ir patrauklaus skonio. Puikiai tinka maisto netoleravimo atvejais. Bulvės arba žirniai: vienas iš agliavandenių šaltinių ir papraščiau fermentuojamų pluoštų. Gaminant naudojama tik dehidratuota mėsą.
  • Sudėtyje nėra grūdų ir laktozės, taip pat pagaminta be gliuteno.
  • Alijošius (aloe barbadensis miller) – priešuždegiminis poveikis dėka naturalaus alijošiaus, rekomenduojamas augintiniams su maisto alergijoms arba netoleravimu. 
  • Saulėgrąžų ir sėmenų aliejus – yra puikus riebalų rūgščių šaltiniai, taip pat Omega-6 ir Omega-3. Jie gerina odos atsparumą ir suteikia blizgumo kailiui. Vitaminas A, biotinas ir linolo rūgštis palaiko gerą odos ir kailio stovį. 
  • β – karotinas, taurinas, vitaminas E ir C – natūralus antioksidantai, apsaugantys ląstelių mebranos nuo oksidacinio streso ir pagerina organizmo gynybos pajėgumus.
  • Sudėtyje nėra sintetinių antioksidantų – gaminant, naudojami natūralus tokoferolių ir vitamino E šaltiniai, taip pat rozmarinas (rosmarinus officinalis l.). Visų pagrindinių ingridientų šaltiniai yra be GMO.
Katės amžiusSuaugusiems
Mėsos rūšisKiauliena
Ypatingiems poreikiamsHipoalerginis
Maisto klasėSuper Premium