Exclusion Adult Indoor Chicken sausas maistas su vištiena katėms - Pet24.lt
% Exclusion Adult Indoor Chicken sausas maistas su vištiena katėms
Exclusion

Exclusion Adult Indoor Chicken sausas maistas su vištiena katėms

Super premium klasės maistas, kuris tinka visų veislių katėms. Rekomenduojama mažiau aktyvioms katėms. Receptas specialiai sukurtas geresniam įsisavinimui, puikiai subalansuotas naudojant tik aukščiausios kokybės ingridientus.

Smulkiau

Nauja

Pasiekiamumas: Šiuo metu prekės neturime

  • 400 g

2,77 €

3,69 €

-25%

Vilniuje pristatysime sekančią darbo dieną

Kodėl verta naudoti Exlusion maistą?

  • Tik dehidratuota mėsa – pagaminta tik su dehidratuota mėsa, kurios sudėtyje yra daugiau baltymų nei šviežioje mėsoje.
  • Plaukų kamuoliukų mažinimas – naturalių plaušų mišinys padeda išvengti plaukų kamuolių prarijimo ir juos taip pat tampa lengviau pašalinti. Gyslotis gerina virškinimą ir skatina žarnyno peristaltiką, padeda sumažinti vidurių užkietėjimą.
  • Ląstelių oksidacijos apsauga – gervuogės, raudonos avietės ir granatai turi itin daug polifenolių ir antioksidantų, kurie padeda didinti imunitetą ir ląstelių apsaugą. 
  • pH šlapimo kontrolė – speciali maisto formulė padeda kontroliuoti pH balansą, ko pasekoje mažinamas akmenų atsiradimas ir skatinamos šlapimo funkcijos.
  • Prebiotikai – FOS formoje kaip cukrus vaisiuose ir daržovėse, ir MOS formoje iš mielių, padeda pagerinti maisto įsisavinimą, palegvina virškinimą ir palaiko gerujų bakterijų balansą, taip pat mažinant patogeninių bakterijų augimą. 
  • Kailio ir odos apsauga – chelatiniai cinkas, manganas ir varis padeda sustiprinti imuninę sistemą ir pagerinti katės medžiagų apykaitą.
Katės amžiusSuaugusiems
Mėsos rūšisVištiena
PrivalumaiOdai ir kailiui, Šlapimo takams, Nuo plaukų gumuliukų