Exclusion Adult Fit Chicken sausas maistas su vištiena katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Exclusion Adult Fit Chicken sausas maistas su vištiena katėms
Exclusion

Exclusion Adult Fit Chicken sausas maistas su vištiena katėms

Super premium klasės maistas, kuris tinka visų veislių katėms. Receptas specialiai sukurtas geresniam įsisavinimui, puikiai subalansuotas naudojant tik aukščiausios kokybės ingridientus.

Smulkiau

Nauja

  • 2 kg
  • 400 g
  • 10 kg

3,49 €

Kodėl verta naudoti Exlusion maistą?

  • Tik dehidratuota mėsa – pagaminta tik su dehidratuota mėsa, kurios sudėtyje yra daugiau baltymų nei šviežioje mėsoje.
  • Plaukų kamuoliukų mažinimas – naturalių plaušų mišinys padeda išvengti plaukų kamuolių prarijimo ir juos taip pat tampa lengviau pašalinti. Gyslotis gerina virškinimą ir skatina žarnyno peristaltiką, padeda sumažinti vidurių užkietėjimą.
  • Ląstelių oksidacijos apsauga – gervuogės, raudonos avietės ir granatai turi itin daug polifenolių ir antioksidantų, kurie padeda didinti imunitetą ir ląstelių apsaugą. 
  • pH šlapimo kontrolė – speciali maisto formulė padeda kontroliuoti pH balansą, ko pasekoje mažinamas akmenų atsiradimas ir skatinamos šlapimo funkcijos.
  • Prebiotikai – FOS formoje kaip cukrus vaisiuose ir daržovėse, ir MOS formoje iš mielių, padeda pagerinti maisto įsisavinimą, palengvina virškinimą ir palaiko gerujų bakterijų balansą, taip pat mažinant patogeninių bakterijų augimą. 
  • Kailio ir odos apsauga – chelatiniai cinkas, manganas ir varis padeda sustiprinti imuninę sistemą ir pagerinti katės medžiagų apykaitą.
Katės amžiusSuaugusiems
Mėsos rūšisVištiena
Maisto klasėSuper Premium

Sudėtis: dehidratuota vištienos mėsa (28%), kukurūzai, ryžiai, kukurūzų glitimas, hidrolizuoti gyvuliniai baltymai, vištienos riebalai, mielės, džiovinti kiaušiniai, džiovinta cikorijos masė (2,5%), lašišų aliejus, frukto-oligosacharidai (0,4%), gysločio lukštai ir sėklos (0,4%), žirnių pluoštai (0,4%),  natrio cloridas, manano oligosacharidai (0,25%), džiovinti granatai (0,03%), džiovintos gervuogės (0,03%), džiovintos raudonos avietės (0,03%).

Sudėties analizė: baltymai 32 %; riebalai 15 %; skaidulos 4 %; pelenai 6 %; drėgmė 8 %; Kalcis 0,8 %; Fosforas 0,7 %;

Priedai: vitaminas A 16800 TV, vitaminas D3 600 TV, vitaminas E 480 mg, vitaminas C 200 mg, biotinas 0,07 mg, betaino 1900 mg, chelatinis varis 4 mg, chelatinis cinkas 40 mg, chelatinis manganas 4 mg, selenas 0,08 mg, jodas 1,2 mg, geležies 64 mg, taurinas 1760 mg.

Maitinimo normos

Svoris

Rekomenduojama dienos porcija

2 kg

30 g

3 kg

45 g

4 kg

60 g

5 kg

75 g

6 kg

85 g