Dajana Country Mix Exclusive sausas maistas ežiukams - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Dajana Country Mix Exclusive sausas maistas ežiukams
rating

Dajana Country Mix Exclusive sausas maistas ežiukams

rating

Dajana

Išskirtinis,visavertis, premium klasės pašaras ežiams 
Šiuolaikinis ingredientų perdirbimas naudojant šaltą išspaudimą išsaugo jų maistinę vertę, taip pat skonį ir kvapą. Optimalus maistinių medžiagų derinys garantuoja lengvą virškinimą, imuniteto stiprinimą ir bendrą naudą šių gyvūnų kūnui. Granulių savybės (forma, dydis ir sumažėjęs kietumas) yra specialiai pritaikytos

Smulkiau

Nauja

8,99 €
Kaina registruotiems nariams
9,99 €
Kaina neregistruotiems nariams

Puikiai tinka (afrikinis kiaulinis ežiukas, Atelerix albiventris, Atelerix algirus, Hemiechinus auritus, Echinops telfairi, Erinaceus europaeus, Erinaceus roumanicus ir panašios rūšys). 
Pagrindinis mūsų pašaro ingredientas yra kokybiškas paukštienos miltas, papildytas vabzdžių miltais, paskui linų sėmenys, kuriuose yra labai naudingų Omega-3 riebalų rūgščių. Pašaruose taip pat yra vulkaninis mineralinis ceolitas, pasižymintis dideliu detoksikacijos poveikiu. Mūsų pašarų skonį ir aromatą palaiko tik natūralūs ingredientai - spanguolės, vabzdžiai, obuoliai, rozmarino ekstraktas. 
Taip pat yra jukos ekstrakto (Yucca Schidigera), turtingo kalcio, fosforo, kalio, geležies bei vitaminų A ir B. šaltinis. Šis komponentas užtikrina geresnį maistinių medžiagų įsisavinimą virškinimo sistemoje, sumažindamas ekskrementų sklandumą ir kvapą. 
  
Sukurtas bendradarbiaujant su Čekijos ežiukų augintojų klubu. 
  
Sudėtis: paukštienos miltai, obuolių minkštimas, kukurūzai, kviečiai, vabzdžių miltai, alaus mielės, alfa-alfa, lašišos aliejus, ceolitas, kalcio karbonatas, spanguolės, linų sėmenys, inulinas, juka, beta karotinas, rozmarinų ekstraktas. 
  
Kaip maitinti: nutukę ežiukai ir lieknėjimo metu duoda 1–2 šaukštelius per dieną, aktyviems galima duoti 3–4 šaukštelius per dieną. Svarbu stebėti ežiuko būklę ir pritaikyti dienos dozę. Nepamirškite maitintis įvairiu racionu, kuriame yra gyvų vabzdžių. Pratinkite palaipsniui

Analitinės sudedamosios dalys: baltymai 28%, ląsteliena 12%, aliejai ir riebalai 9%, pelenai 2,2%, calcis 0,8%, fosforas 0,4%

Priedai(kg): Vitaminas A 12 500 mg, Vitaminas D3 2 500 mg, Vitaminas C 130 mg, Vitaminas E 120 mg

Nepamirškite: Jūsų augintinis visada turi turėti šviežio vandens!

Pagaminta: Čekijoje

Smulkių gyvūnų rūšys Ežiams