Canvit Green - Lipped Mussel papildai šunims ir katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Canvit Green - Lipped Mussel papildai šunims ir katėms
rating

Canvit Green - Lipped Mussel papildai šunims ir katėms

rating

Canvit

Natūralus pašaro papildas šunims ir katėms.

Smulkiau

Nauja

  • 180 g
26,99 €
Kaina registruotiems nariams
29,99 €
Kaina neregistruotiems nariams

Naujosios Zelandijos žaliose Lipped midijose yra gliukozamino glikanų - tai natūrali sąnarių kremzlių medžiaga ir sinovijos skystis, kuris padeda mažinti raumenų sistemos uždegimus.

Naujosios Zelandijaos žalios Lipped midijos palaiko kremzlių formavimąsi ir jų regeneraciją, padeda išlaikyti sąnarius lanksčius ir atsipalaidavusius, taip pat padeda mažinti skausmą, kurį sukelia sąnarių ligos. Katėms žalios Lipped midijos yra pagrindinis ir svarbiausias taurino ekstrakto šaltinis.

Katės amžiusBet kokiam amžiui
Produkto formaMilteliai

Sudėtis: žaliųjų midijų ekstraktas (Perna canaliculus) 100 %.

Sudėties analizė: žalia ląsteliena 1,15%, riebalų kiekis 1,89%, žali baltymai 51,72%, žali pelenai 13,60%. 

Naudojimas

Šėrimo nurodymai: žaliųjų midijų duodama įmaišius į pašarą, laikantis rekomenduojamo dozavimo. Siekiant optimalaus poveikio, rekomenduojama duoti ilgą laiką. Esant problemoms, doze galima padvigubinti. Rekomenduojama augantiems šunims, sportuojantiems šunims, po trauma sveikstantiems šunims ir šunms, turintiems raumenų ir kaulų sutrikimų. 

Dozavimas: Maži šunys (1-10kg) ir katės: 1/3 matavimo indelio per dieną, vidutinio dydžio šunys (11-25kg): 1/2 matavimo indelio per dieną, dideli šunys (26-45kg): 1 matavimo indelis per dieną, labai dideli šunys (virš 45kg): 2 matavimo indelis per dieną, katės: 1/4 matavimo indelio per dieną.  Nubrauktas matavimo indelis apyt. 2,5g.

Laikymas: laikyti sausoje tamsioje vietoje, uždarytoje gamintojo pakuotėje.