Canvit Garlic papildai šunims ir katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Canvit Garlic papildai šunims ir katėms
rating

Canvit Garlic papildai šunims ir katėms

rating

Canvit

Natūralus papildas šunims ir katėms. 

Smulkiau

Nauja

  • 150 g
6,69 €
Kaina registruotiems nariams
7,43 €
Kaina neregistruotiems nariams

Česnakai yra labai maistingi. Taip pat pasižymi antiparazitinėmis ir antibakterinėmis savybėmis, kurios padeda pagerinti maisto įsisavinimą bei virškinimą. Česnakas, taip pat turi teigiamą poveikį širdies ir kraujagyslių sistemai ir kraujotakai.

Katės amžiusBet kokiam amžiui
Produkto formaMilteliai

Sudėtis: natūralūs džiovinti česnakai 75 %, ryžių miltai 25%.

Sudėties analizė: žalia ląsteliena 3,48%, riebalų kiekis 0,79%, žali baltymai 14,34%, žali pelenai 3,34%. 

Naudojimas

Šėrimo nurodymai: česnakų reikia duoti įmaišius į pašarą, laikantis rekomenduojamo ilgalaikio vartojimo dozavimo. Jei duodate trumpą laiką, 2-10 dienų, doze galite padvigubinti. Neviršyti rekomenduojamos dozes dėl gyvūno abemijos pavojaus.

Dozavimas: Maži šunys (1-10kg) ir katės: 1/4 matavimo indelio per dieną, vidutinio dydžio šunys (11-25kg): 1/2 matavimo indelio per dieną, dideli šunys (26-45kg): 1 matavimo indelis per dieną, labai dideli šunys (virš 45kg): 1-2 matavimo indeliai per dieną, katės: 1/4 matavimo indelio per dieną.  Nubrauktas matavimo indelis apyt. 2,5g.

Laikymas: laikyti sausoje tamsioje vietoje, uždarytoje gamintojo pakuotėje.