Canvit Chondro Super vitaminai šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Canvit Chondro Super vitaminai šunims

Canvit Chondro Super vitaminai šunims

Canvit

Visapusė raumenų ir kaulų priežiūra.

Smulkiau

Nauja

  • 230 g
  • 500 g
17,89 €
Kaina registruotiems nariams
19,88 €
Kaina neregistruotiems nariams

Tinka didesnio kaip 25kg svorio šunims, norint užtikrinti sąnarių regeneraciją, pagerinti judrumą ir sumažinti skausmą esant progresuojantiems judrumo sutrikimams arba padidėjusiai jų rizikai. Rekomenduojama šunims, kuriems nustatyta klubo sąnario displazija,artritas, stambių veislių šunims,šunims, kurių raumenys ir kaulai stipriai apkraunami,vyresniems šunims.

Papildo sudėtyje yra gliukozamino sulfato, chondroitino sulfato, MSM (metilsulfonilmetano), hialurono rūgšties, askorbo rūgšties.

Rekomenduojama stambių veislių šunims nuo spartaus augimo stadijos iki suaugusiojo amžiaus

Hialurono rūgštis jungiamajame audinyje pagerina kremzlių klampumą. MSM (organiškai sujungta siera) stiprina sausgysles ir raisčius, padeda regeneracijai. Gliukozaminas ir chondroitinas maitina sąnarių kremzles. Vitaminas C pasižymi priešuždegiminiu bei antioksidaciniu poveikiu ir pagerina veikliųjų medžiagų sugėrimą.

Produkto forma Piliulės

Sudėtis: gliukozamino sulfatas 16,7%, chondroitino sulfatas 6,8%, MSM (metilsulfonilmetanas) 5%, hialurono rūgštis 0,5%, askorbo rūgštis 0,5%, laktozė, celiuliozė, kalcio stearatas, modifikuotas krakmolas. 1 tabelėje yra 501 mg gliukozamino sulfato, 204 mg chondroitino sulfato, 150 mg MSM, 15 mg hialurono rūgšties, 15 mg askorbo rūgšties.

Sudėties analizė: drėgnis 9,04%, Žali baltymai 7,01%, Žalia ląsteliena 5,50%, Riebalų kiekis 2,07%, Žali pelenai 6,95%.

Naudojimas

Šėrimo nurodymai: tabletes reikia sušerti iš rankos arba sutrintas įmaišius į įprastą ėdalą mažiausiai 10 – 12 savaičių. Atsižvelgdami į sutrikimus, gydymo kursą kartokite 1 – 3 kartus per metus. Laikykitės toliau pateiktų dozavimo nurodymų.

Dozavimas: 1 tabl./20 kg kūno svorio/dieną. 1 tabl. = 3 gramai.

230 g pakuotėje yra 80 teblečių

500 g pakuotėje yra 170 tablečių


Rašyti atsiliepimą


rating Ilona
Ilona A.  - 2019-07-09 Mano senukui šuniui tikrai padėjo, situacija pasikeitė jau po dviejų savaičių, jau trečias mėnuo po vitaminų šuo nešlubuoja ir žvalus
rating Kristina
Kristina D.  - 2019-03-11 Veiksmingas produktas vyresnio amziaus sunims, turintiems bedu su sanariais.
rating Kristina
Kristina D.  - 2019-01-06 Suniui, turinciam bedu su sanariais, tikrai tinkami.
rating Ingrida
INGRIDA K.  - 2018-11-19 Geri vitaminai
rating Aušra
Aušra B.  - 2018-08-30 Labai geri vitaminai pavartojus kelias dienas jau akivaizdžiai matosi pagerėjimas