Canvit Brewer's Yest pašaro papildas šunims ir katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Canvit Brewer's Yest pašaro papildas šunims ir katėms
rating

Canvit Brewer's Yest pašaro papildas šunims ir katėms

rating

Canvit

Natūralus pašaro papildas šunims ir katėms.

Smulkiau

Nauja

  • 800 g
8,99 €
Kaina registruotiems nariams
9,99 €
Kaina neregistruotiems nariams

Alaus mielės yra naudingos bendrai augintinio savijautai bei darbingumui. Tai puikus amino rūgščių, vitamino B, mineralų, mikroelementų, ir kitų veikliųjų medžiagų šaltinis. Jos teigiamai veikia virškinamojo trakto sistemą, žarnyno mikrofloros sudėtį, odos ir plaukų kokybę, taip pat pasižymi kaip natūralus antiparazitikas. Alaus mielės tinka šuniukams ir suaugusiems šunims, nėščioms ir maitinančioms kalėms, šunų sveikimo metu po ligos ir tiems kam reikia daug energijos. Jis taip pat yra idealus papildas svorio mažinimo profilaktikai.

Produkto formaMilteliai

Sudėtis: džiovintos alaus mielės100 % (Saccharomyces cerevisiae).

Sudėties analizė: žalia ląsteliena 1,84%, riebalų kiekis 1,78%, žali baltymai 43,71%, žali pelenai 6,14%. Šėrimo nurodymai: preparato įmaišoma į pašarą laikantis rekomenduojamo dozavimo. Siekiant optimalaus poveikio, rekomenduojama duoti ilgą laiką.

Naudojimas

Maži šunys (1-10kg) ir katės: 1/2 matavimo indelio per dieną, vidutinio dydžio šunys (11-25kg): 1 matavimo indelis per dieną, dideli šunys (26-45kg): 2 matavimo indeliai, labia dideli šunys (virš 45kg): 3 matavimo indelis per dieną, katės: 1/2 matavimo indelio per dieną. Nubrauktas matavimo indelis apyt. 3g.

Laikymas: laikyti sausoje tamsioje vietoje, uždarytoje gamintojo pakuotėje.