Canvit Biotin vitaminai šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Canvit Biotin vitaminai šunims

Canvit Biotin vitaminai šunims

Canvit

Vitaminai blizgančiam kailiui odos ir kailio būklės atstatymo formulė

Smulkiau

Nauja

  • 100 g
  • 230 g
4,49 €
Kaina registruotiems nariams
4,99 €
Kaina neregistruotiems nariams

Aktyviojo biotino, cinko, B grupės vitaminų ir metionino kompleksas skatina sveikos odos vystymąsi, padeda išlaikyti gerą sveikatą ir blizgantį kailį, be to jis teigiamai veikia nagų keratiną, šėrimosi metu rekomenduojama naudoti, kad kailis ataugtų greičiau.

Tinka mažesnio nei 25 kg svorio šunims: ilgaplaukiams, baltiems, besišeriantiems šunims ideliai kailio išvaizdai palaikyti.

Produkto forma Piliulės

Sudėtis: sausoji laktozė, gliukozė, kviečių krakmolas, sausosios alaus mielės, kalcio karbonatas, sausasis nugriebtas pienas.

Sudėties analizė: baltymai 7%, riebalų kiekis 1,6%, žali pelenai 16,3%, žalia ląsteliena 1,3%.

Priedai: vitaminas B2 400 mg, biotinas 1500 mg, nikotinamidas (3a315) 3000 mg, kalcio pantotenatas 1500 mg, cinkas (E6, aminorūgščių hidrato cinko chelates) 4000 mg, varis (E4, aminorūgščių hidrato vario chelates) 900 mg, DL-METIONINAS (3.1.1) 20 g. Sudėtyje yra antioksidantų.

Naudojimas

Rekomenduojama dienos sušėrimo norma: 1 tabletė 5-iems kg kūno svorio. \

Šėrimo nurodymai: tabletes reikia šerti tiesiai iš rankos arba sutrintas įmaišius į ėdalą, atsižvelgiant į rekomenduojamą doze, mažiausiai 3 savaites. Neviršyti rekomenduojamo kiekio.

230 g pakuotėje yra 230 tablečių

100 g pakuotėje yra 100 tablečių