Canvit Biocal Plus vitaminai šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Canvit Biocal Plus vitaminai šunims
rating

Canvit Biocal Plus vitaminai šunims

rating

Canvit

Kolagenas sveikiems sąnariams ir sausgyslėms.

Smulkiau

Nauja

  • 230 g
  • 500 g
6,79 €
Kaina registruotiems nariams
7,54 €
Kaina neregistruotiems nariams

Sudėtyje yra kalcio, natrio, fosforo ir kolageno. Šios medžiagios yra būtinos tinkamam augančių šunų kaulų, sausgyslių ir sąnarių vystymuisi, jos taip pat palengvina judrumo sunkumų turinčių šunų būklę. Kalcis taip pat reikalingas tinkamai raumenų funkcijai bei teigiamai veikia dantų sveikatą.

Produkto forma Piliulės

Sudėtis: sausoji laktozė,kalcio karbonatas, sausosios alaus mielės, hidrolizuotas kolagenas 10%, dikalcio fosfatas, celiuliozė, kviečių krakmolas, kalcio citratas 5%, mononatrio fosfatas.

Sudėties analizė: baltymai 14,9%, riebalų kiekis 2%, žalia ląsteliena 7,1%, Žali pelenai 28,9%, kalcis 7%, fosforas 3%, natris 1,4%. Sudėtyje yra antioksidantų.

Rekomenduojama dienos sušėrimo norma:

 

5 kg kūno svorio

Įprasta dozė

1 – 2 tabletės

Esant mineralų stokai

4 – 6 tabletės

Įspėjimas: šio preparato vartojimą reikia aptarti su veterinaru.

Šėrimo nurodymai: tabletes reikia sušerti tiesiai iš rankos arba sutrintas įmaišius į įprastą ėdalą. Neviršyti rekomenduojamo kiekio.

230 g pakuotėje yra 230 tablečių

500 g pakuotėje yra 500 tablečių