Canina Petvital Derm Caps maisto papildas šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Canina Petvital Derm Caps maisto papildas šunims
rating

Canina Petvital Derm Caps maisto papildas šunims

rating

MP-PTDC

Canina

Maisto papildas šunims ir katėms

Smulkiau

Nauja

13,49 €
Kaina registruotiems nariams
14,99 €
Kaina neregistruotiems nariams

Sočiųjų riebalų rūgščių ir būtinų medžiagų kombinacija pagerina odos ir kailio būklę. Poveikis: SKIN CAPS kapsulės odai sudėtyje yra ypatinga medžiagų kombinacija, kurios yra būtinos odos priežiūrai. Šių junginių trūkumas sukelia: odos sausumą ir pleiskanojimą, kailio papilkėjimą, kailio slinkimą. Didėja tikimybė susirgti odos ligomis.

 

Produkto formaPiliulės

Sudėtis: augalinis aliejus (raktažolių aliejus), okeaninių žuvų aliejus. Ingredientai : natūralūs baltymai 20.80%, natūralūs riebalai 65.10%, angliavandeniai 7.60%, organinės rūgštys 0.00%, linolinė rūgštis 40.10%, omega-3 riebiosios rūštys 9.40%

Ingredientai

1000 ml (1 kapsulėje): cinkas 1025 mg (0.3 mg), vitaminas A 957,101 I.U. (280 I.U.), kalis – D-pantotenatas 6836 mg (2.0 mg), Biotinas 34,182 mc (10.0 mcg).

Rekomenduojama dienos šėrimo norma

Šerti tiesiai į burną arba sumaišyti su maistu. Šunims: 1 kapsulė 10 kg 2 savaites. Katėms: 1 kapsulė per dieną 2 savaites. Po dviejų savaičių duoti 3 kapsules per savaitę, kad išvengtume ligos pasikartojimo, patartina dar 2 savaites duoti kapsules. Dėl didelio vitamino A ir cinko kiekio, maksimali dozė per dieną katėms yra 1 kapsulė, šunims – 1 kapsulė dešimčiai kilogramų.