Canina Herz-Vital papildas šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Canina Herz-Vital papildas šunims
rating

Canina Herz-Vital papildas šunims

rating

MP-HERV

Canina

Pašarų papildas šunims, gerinantis širdies veiklą, esant chroniškam širdies nepakankamumui. Vyresnio amžiaus šunys dažnai kenčia nuo širdies nepakankamumo. Heart Vital stabilizuoja ir efektyviai pagerina širdies darbą.

Pakuotėje - 100 ml

Smulkiau

Nauja

15,79 €
Kaina registruotiems nariams
17,54 €
Kaina neregistruotiems nariams

Įrodyta, kad gudobelės ekstraktas, naudojamas žmonių medicinoje, efektyviai stabilizuoja širdies veiklą, esant chroniškam širdies nepakankamumui. Gudobelės ekstrakto poveikis: pagerina širdies veiklą, pagerina širdies raumens kraujotaką, sureguliuoja širdies ritmą, mažina deguonies poreikį širdyje. L-karnitinas: aprūpina energija širdies ir skeleto raumenis, stiprina širdį, esant stresui padidina šuns gyvybingumą.

Produkto formaSkystis

Sudėtis: vynuogių cukrus, specialios vitaminizuotos mielės, augalų ekstraktai. 

Papildai 1 litre: L-karnitinas 30.000 mg

Sudėties analizė: natūralūs baltymai 4.0% natūralūs riebalai 0.5% skaidulos 0.0% pelenai 1.0% natris 0.0% kalis 0.2% magnis 0.0% drėgmė 53.0%.

Šėrimo rekomendacijos:

  • maži šunys: 3ml arba 1 arbatinis šaukštelis/per dieną sumaišius su pašaru
  • vidutiniai šunys: 6 ml arba 2 arbatiniai šaukšteliai/per dieną sumaišius su pašaru 
  • dideli šunys: 9 ml arba 3 arbatiniai šaukšteliai/per dieną sumaišius su pašaru.

Rekomenduojamas naudojimo laikotarpis: 6 mėnesiai. Dėl ilgesnio laikotarpio prašome pasitarti su savo veterinarijos gydytoju.