Canina Hefe tabletės šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Canina Hefe tabletės šunims
rating

Canina Hefe tabletės šunims

rating

Canina

Alaus mielės - pašarų papildas šunims. Baltymai + vitaminų B kompleksas. Aukštos kokybės baltymai, vitaminai ir mikroelementai. Mielės - tai skanus, apetitą gerinantis pašarų papildas, kurį mėgsta kiekvienas šuo.

Smulkiau

Nauja

  • 250 g
10,89 €
Kaina registruotiems nariams
12,10 €
Kaina neregistruotiems nariams

Alaus ir mineralinės mielės tai natūralus produktas, kuriame yra daug svarbių optimaliai subalansuotų aktyviųjų medžiagų: visi B grupės vitaminai, biotinas, mineralai ir aukštos kokybės baltymai. B grupės vitaminai veikia kaip katalizatorius visuose audiniuose, yra būtini angliavandenių ir baltymų įsisąvinimui ir palaiko ląstelių dalijimąsi. Gerindami medžiagų apykaitą padidina gyvybingumą ir stiprina šunio nervus. Biotinas apsaugo odą ir kailį ir stiprina nagus. Didelis mineralinių medžiagų ir mikroelementų (kalcio ir cinko) kiekis mielėse sustiprina šunio norą atlikti užduotis, nes energijos gamyba suaktyvinama pačioje ląstelėje. Tai tap pat stiprina imuninę sistemą. Mielės tai optimalus papildas kasdieniniam naudojimui, nepriklausomai nuo to kuo šeriate. Papildas kompensuoja maistinių medžiagų trūkumą, padeda patenkinti padidėjusios energijos poreikį veisiamiems, sportuojantiems, taip pat šis papildas tinka sergantiems ar sveikstantiems po ligos šunims.

 

Produkto formaPiliulės
Papildomos savybėsMedžiagų apytakai gerinti

Sudėtis: alaus mielės, mineralinės mielės Ingredientai: natūralūs baltymai 44,0% natūralūs pelenai 10,4% natūralūs riebalai 3,4% drėgmė 4.4%

Rekomenduojama dienos norma šuniui per dieną

  • Iki 15 kg svorio 3-5 tabletės
  • iki 30 kg svorio 6-10 tablečių
  • iki 40 kg svorio 10-18 tablečių
  • virš 40 kg svorio maks. 20 tablečių