Canina Dog-Stop atbaidymo priemonė šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Canina Dog-Stop atbaidymo priemonė šunims

Canina Dog-Stop atbaidymo priemonė šunims

P-DOGS

Canina

Apsaugo kalę nuo patinų priekabiavimo rujos metu. Efektyviai neutralizuoja kalės kvapą rujos metu. Naudokite Dog Stop aerozolį, pasireiškus pirmiesiems rujos požymiams, keletą kartų per dieną.

Pakuotėje - 100 ml

Nauja

8,89 €
Kaina registruotiems nariams
9,88 €
Kaina neregistruotiems nariams

Sudėtis: isopropyl alcohol, skystas parafinas, butylene glycol, eukaliptų aliejus, isobornyl-acetate, p-chloro-m-cresol.

Naudojimas

Kruopščiai išpurkškite priemone kalės pasturgalį, užpakalinių kojų vidinę pusę, uodegos šaknį iš visų pusių. Nepurškite į akis ir nosį. Priemonė turi būti naudojama visą rujos laikotarpį. Jei reikalinga, išpurškite kalės guolį, duris į gatvės pusę, šuns būdą ir patino krūtinę. Jūsų kalė bus geriausiai apsaugota, jei kartu naudosite Dog-Stop tabletes (šios tabletės taip pat pašalina specifinį kvapą). Kad pasiektumėte optimalaus rezultato, naudokite Dog-Stop aerozolį reguliariai. - prieš išvesdami šunį - parodose, kai šuo patinas yra netoliese. Aerozolis, kurio sudėtyje nėra dujų. Gerai suplakite prieš vartojimą. Po kiekvieno naudojimo apverskite buteliuką viršumi žemyn ir ištuštinkite dangtelį. Degus, nepurškite arti atviros ugnies ir įkaitusių paviršių. 


Rašyti atsiliepimą


ratingLaima
Laima S.  - 2018-11-20Preke pirkau isbandymui. Tikiuosi pades