Canina Cat Fell O.K. papildas katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Canina Cat Fell O.K. papildas katėms
rating

Canina Cat Fell O.K. papildas katėms

rating

MP-CFKT

Canina

Pašarų papildas katėms. Canina firmos CAT-FELL O.K. papildas tinka visų veislių bet kokio amžiaus katėms.

Pakuotėje - 50 g (100 tablečių)

Smulkiau

Nauja

6,19 €
Kaina registruotiems nariams
6,88 €
Kaina neregistruotiems nariams

Dėl nepakankamo biotino kiekio slenka, išsausėja ir veliasi kailis, išsausėja ir pasidaro jautri oda. Taip pat pasidaro silpni nagai ir lūžinėja. Norint išvengti šių problemų ir gauti dienos biotino normą Canina Cat Fell O.K. turėtų būti vartojamas kasdien. Canina Cat Fell O.K. tabletės labai noriai ėdamos, todėl tinka net ir labai įnoringoms katėms.

Katės amžiusBet kokiam amžiui
Produkto formaPiliulės

Sudėtis: mielės ir vitaminų kompleksas

Sudėties analizė: natūralūs baltymai 45,8%, natūralūs pelenai 9,4%, naturalūs riebalai 5,2%. Papildančios medžiagos 1 kg: 100m mcg biotino 

Rekomenduojama dienos norma

priklausomai nuo katės dydžio 4-6 tabletės. Jeigu biotino trūkumo problemos jau pasireiškė, dozė turėtų būti padvigubinta ir vartojama 6 savaites.