Canina Canhydrox GAG tabletės šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Canina Canhydrox GAG tabletės šunims

Canina Canhydrox GAG tabletės šunims

Canina

Canhydrox GAG tabletės sveikiems kaulams, sąnariams, sausgyslėms, raiščiams ir jungiamajam audiniui.

100 g pakuotėje - 60 tablečių

600 g pakuotėje - 360 tablečių

2000 g pakuotėje - 1200 tablečių

Smulkiau

Nauja

  • 100 g
  • 600 g
19,39 €
Kaina registruotiems nariams
21,54 €
Kaina neregistruotiems nariams

Pašarų papildas šunims. Canhydrox GAG papildas didelio svorio ir didelių veislių šunims puikiai aprūpina reikalingomis medžiagomis jungiamąjį audinį, sąnarius, kaulus, sausgysles, raiščius, kremzles, ir dantis; jauniems šunims, parodiniams šunims ir seniems šunims.

Hidroksiapatitas tai organinė medžiaga, kuri sudaro 50% kaulinio audinio 90% kietojo dantų audinio. Ji stiprina kaulus, sąnarius, padeda formuotis kietam dantų emaliui, tiesioms galūnėms. Jei papildas šeriamas reguliariai, apsaugo nuo osteoporozės ir kaulai išlieka sveiki. Moliuskų kiautų ekstraktas: aprūpina jungiamąjį audinį ir sąnarių kremzles gliukozaminoglikanais (geresnis sąnarių funkcionavimas).

Omega riebiosios rūgštys veikia priešuždegimiškai ir sumažina skausmą. Silicio rūgštis stiprina jungiamąjį audinį, sausgysles, raiščius ir nagus. Vitaminas C stiprina jungiamąjį audinį ir dantenas. Vitaminas E ir selenas tai antioksidantai, kurie saugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų.

Produkto forma Piliulės

Sudėtis: Hidroksiapatitas, mielės, moliuskų kiautų ekstraktas, magnio oksidas, silicio dioksidas. Ingredientai: pelenai 35,2%, natūralūs baltymai 20,0%, natūralūs riebalai 4,4%, ląsteliena 1,1%, kalcis 8,6%, fosforas 3,7%, metioninas 1,1%. Vitaminų ir mikroelementų kiekis 1kg: Vitaminas C 100.000 mg, Vitaminas E (as alpha-tocopherolacetate) 10.000 mg, Selenas 12 mg.

Šėrimo rekomendacijos gyvūnui per dieną

  • Jauni šunys nuo keturių mėnesių amžiaus: profilaktiškai 2 tabletės 10 kg iki 15 mėnesių amžiaus.
  • Jei galūnės deformavosi: 4 tabletės 10 kg kūno svorio bent 4 mėnesius, vėliau 2 tabletės 10 kg.
  • Vyresni šunys: 4 tabletės 10 kg svorio.
  • Parodose dalyvaujantys šunys: 2 tabletės 10 kg kūno svoorio – 2 savaites prieš ir po parodos.
  • Po kaulų lūžių: 4 tabletės 10 kg kūno svorio– kol sugyja. Dėl didelio seleno kiekio sudėtyje, šis pašarų papildas turi sudaryti ne daugiau kaip 33% dienos raciono.

Rašyti atsiliepimą


rating Ernestas
Ernestas D.  - 2020-10-28 Viskas super
rating Grazina
Gražina B.  - 2020-05-25 Šuo ėda puikiai, poveikio palauksim, nes katik isigijome.