Canagan Senior Fest konservai su vištiena ir kalakutiena šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Canagan Senior Fest konservai su vištiena ir kalakutiena šunims
rating

Canagan Senior Fest konservai su vištiena ir kalakutiena šunims

rating

Canagan

Canagan Senior Fest - konservai šunims iš aukščiausios kokybės vištienos ir kalakutienos su kaulų apsaugos priedais 400 g. Gerai subalansuotas aukščiausios kokybės šviežios mėsos, daržovių ir naudingų augalų derinys.

Smulkiau

Nauja

3,29 €
Kaina registruotiems nariams
3,66 €
Kaina neregistruotiems nariams

Canagan Senior Fest - konservai šunims iš aukščiausios kokybės vištienos ir kalakutienos su kaulų apsaugos priedais 400 g. Gerai subalansuotas aukščiausios kokybės šviežios mėsos, daržovių ir naudingų augalų derinys.

Kruopščiai atrinktos sudedamosios dalys:

  • Saldžiosios bulvės yra gerai virškinamas aukščiausios kokybės lėtai atsipalaiduojančios energijos šaltinis turingas antioksidantais, vitaminais A ir C, puikus tirpiųjų skaidulų šaltinis.
  • Morkos yra puikus vitaminų A ir C šaltinis, o taip pat natūralus beta- karotino, kuris veikia kaip antioksidantas, šaltinis.
  • Žirniai turtingi vitaminais ir mineralais, tai geras vitamino K, folinės rūgšties ir vitamino B6 šaltinis. Žirnių baltymai labai gerai virškinami , juose daug amino rūgščių arginino ir lizino.
  • Lašišų aliejus yra puikus Omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, ypač EPA ir DHA, kurios siejamos su smegenų funkcijos, regėjimo gerėjimu, o taip pat su uždegiminių procesų tikimybės mažėjimu.
  • Jūros dumbliai – tai natūralus ir vertingas mineralų šaltinis, jie turi jodo, kuris palaiko skydliaukės funkciją ir kontroliuoja medžiagų apykaitą. Taip pat žinoma, kad jie padeda virškinimui.
  • Obuoliai yra geras vitaminų A ir C šaltinis, juose yra daug tirpių skaidulų ir pektino. 
  • Špinatai turi daug geležies.

Sudėtis: Šviežiai paruošta vištiena be kaulų (40%), šviežiai paruošta kalakutiena be kaulų (20%), saldžiosios bulvės, ekologiškos morkos, ekologiški žirniai, petražolės, spanguolės, ekologiški brokoliai, vitaminai ir mineralai, žalios midijos, lašišų aliejus, jūros dumbliai, margainis, ekologiški obuoliai, ekologiški špinatai, gliukozaminas (1000 mg/kg), chondroitinas (1000 mg/kg) , erškėtuogė, dilgėlės, medetka, guobos lapai, anyžiai, pipirmėtė, rozmarinas.

Maistinė vertė: baltymai 10,2 %; riebalai 5,8 %; skaidulos 0,6%; pelenai 2,4%; drėgmė 75%

Šuns amžius Senjorams
Mėsos rūšis Įvairi paukštiena
Veislės dydis Visoms veislėms
Maisto klasė Ultra Premium

Sudėtis: šviežiai paruošta vištiena be kaulų 40%, šviežiai paruošta kalakutiena be kaulų 20%, saldžiosios bulvės, morkos, žirniai, petražolės, spanguolės, brokoliai, vitaminai ir mineralai, žalios midijos, lašišų aliejus, jūros dumbliai, margainis, obuoliai, špinatai, gliukozaminas (1000
mg/kg), chondroitinas (1000 mg/kg) , erškėtrožė, dilgėlės, serentis, guobos lapai, anyžiai, pipirmėtė, rozmarinas.

Sudėties analizė: baltymai 10,2 %; riebalai 5,8 %; skaidulos 0,6%; pelenai 2,4%; drėgmė 75%

Priedai: vitaminas D3 200 TV, cinko sulfatas monohidratas 15 mg, mangano sulfatas 3 mg, bevandenis kalcio jodatas 0,75 mg.

Kiekvienas šuo yra unikalus ir optimalios maitinimo normos priklauso nuo tokių faktorių kaip augintinio amžius, aktyvumas, medžiagų apykaita ir netgi aplinkos. Mes rekomenduojame pradėti nuo mažesnės siūlomos normos.

Augintinio dydis

Svoris (kg)

Dienos rekomenduojama norma naudojant 395 g konservų pakuotė

Nykštukas

1 – 5 kg

¼ - ½

Mažas

5 – 12 kg

½ - 1½

Vidutinis

12 – 25 kg

1½ – 2 ¾

Didelis

25 – 45 kg

2/3 - 3 ¾

Milžinas

45 – 70 kg

3 ¾ - 5 ¾