Canagan konservai su vištiena ir jūros ešeriu katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Canagan konservai su vištiena ir jūros ešeriu katėms

Canagan konservai su vištiena ir jūros ešeriu katėms

Canagan

Konservai su vištiena ir jūros ešeriu natūraliose savo sultyse katėms

Smulkiau

Nauja

1,59 €
Kaina registruotiems nariams
1,77 €
Kaina neregistruotiems nariams

Begrūdžiai konservai katėms vištiena ir jūros ešeriu natūraliose savo sultyse. Šie konservai buvo sukurti kartu su Canagan sausu maistu ir puikiai papildys kasdienę Jūsų katės mitybą.

Katės amžius Suaugusiems
Mėsos rūšis Vištiena, Žuvis
Ypatingiems poreikiams Gyvenantiems namuose, Būnantiems lauke
Maisto klasė Ultra Premium

Sudėtis: Vištiena 59%, vištienos sultinys 33%, jūros ešerys 5% tirštiklis (tapijoka, iš manijokos lot. Manihot esculenta šaknies) 3%

Maistinė vertė: Drėgmė (80%), Baltymai (18%), Riebalai (o,5%), Pelenai (1%), Ląsteliena (0,1%)

Priedai/kg: Taurinas 648,10 mg Trikalcio fosfatas 4,078 mg Cinko sulfatas 227 mg Cholino Chloridas 1037 mg Geležies sulfatas 55 mg Vitaminas A 10,370 IU Kalio jodidas 6,5 mg Mangano sulfatas 6,5mg Vario sulfatas 6,5 mg Vitaminas D3 1,944 IU

Maitinimo normos

Rekomendacija šėrimui:

  • 2 arba 3 konservų dėžutės pilnai patenkins vidutinės katės poreikius. Kačiukams, nėščioms ir maitinančioms katėms gali reikėti daugiau.
  • Užtikrinkite, kad katei visada būtų prieinamas švarus geriamas vanduo.