Canagan Chicken & Wild Boar konservai su vištiena ir troškinta šerniena šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Canagan Chicken & Wild Boar konservai su vištiena ir troškinta
rating

Canagan Chicken & Wild Boar konservai su vištiena ir troškinta šerniena šunims

rating

Canagan

Canagan Chicken & Wild Boar - konservai šunims iš aukščiausios kokybės vištienos ir troškintos šernienos, su augalų ekstraktais 400 g.  Gerai subalansuotas aukščiausios kokybės šviežios mėsos, daržovių ir naudingų augalų derinys.

Smulkiau

Nauja

3,29 €
Kaina registruotiems nariams
3,66 €
Kaina neregistruotiems nariams

Canagan Chicken & Wild Boar - konservai šunims iš aukščiausios kokybės vištienos ir troškintos šernienos, su augalų ekstraktais. Gerai subalansuotas aukščiausios kokybės šviežios mėsos, daržovių ir naudingų augalų derinys.

Kruopščiai atrinktos sudedamosios dalys:

  • Saldžiosios bulvės yra gerai virškinamas aukščiausios kokybės lėtai atsipalaiduojančios energijos šaltinis turingas antioksidantais, vitaminais A ir C, puikus tirpiųjų skaidulų šaltinis.
  • Morkos yra puikus vitaminų A ir C šaltinis, o taip pat natūralus beta- karotino, kuris veikia kaip antioksidantas, šaltinis.
  • Žirniai turtingi vitaminais ir mineralais, tai geras vitamino K, folinės rūgšties ir vitamino B6 šaltinis. Žirnių baltymai labai gerai virškinami , juose daug amino rūgščių arginino ir lizino.
  • Lašišų aliejus yra puikus Omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, ypač EPA ir DHA, kurios siejamos su smegenų funkcijos, regėjimo gerėjimu, o taip pat su uždegiminių procesų tikimybės mažėjimu.
  • Jūros dumbliai – tai natūralus ir vertingas mineralų šaltinis, jie turi jodo, kuris palaiko skydliaukės funkciją ir kontroliuoja medžiagų apykaitą. Taip pat žinoma, kad jie padeda virškinimui.
  • Obuoliai yra geras vitaminų A ir C šaltinis, juose yra daug tirpių skaidulų ir pektino. 
  • Špinatai turi daug geležies.

Sudėtis: Šviežiai paruošta vištiena be kaulų (39%), šviežiai paruošta šerniena be kaulų (26%), saldžiosios bulvės, ekologiškos morkos, ekologiški žirniai, ekologiški brokoliai, vitaminai ir mineralai, žalios midijos, lašišų aliejus, ekologiški obuoliai, ekologiški špinatai, jūros dumbliai, petražolės, jukos ekstraktas, erškėtuogės, dilgėlės, medetka, guobos lapai, anyžiai, pipirmėtė, rozmarinas.

Maistinė vertė: baltymai 10,4 %; riebalai 6 %; skaidulos 0,5%; pelenai 2,4%; drėgmė 75%

Šuns amžius Bet kokiam amžiui
Veislės dydis Visoms veislėms
Maisto klasė Ultra Premium

Sudėtis: šviežiai paruošta vištiena be kaulų 39%, šviežiai paruošta šerniena be kaulų 26%, saldžiosios bulvės, morkos, žirniai, brokoliai, vitaminai ir mineralai, žalios midijos, lašišų aliejus, obuoliai, špinatai, jūros dumbliai, petražolės, jukos ekstraktas, erškėtrožės, dilgėlės, serentis, guobos lapai, anyžiai, pipirmėtė, rozmarinas.

Sudėties analizė: baltymai 10,4 %; riebalai 6 %; skaidulos 0,5%; pelenai 2,4%; drėgmė 75%

Priedai: vitaminas D3 200 TV, cinko sulfatas monohidratas 15 mg, mangano sulfatas 3 mg, bevandenis kalcio jodatas 0,75 mg.

Kiekvienas šuo yra unikalus ir optimalios maitinimo normos priklauso nuo tokių faktorių kaip augintinio amžius, aktyvumas, medžiagų apykaita ir netgi aplinkos. Mes rekomenduojame pradėti nuo mažesnės siūlomos normos.

Augintinio dydis

Svoris (kg)

Dienos rekomenduojama norma naudojant 395 g konservų pakuotė

Nykštukas

1 – 5 kg

¼ - ½

Mažas

5 – 12 kg

½ - 1½

Vidutinis

12 – 25 kg

1½ – 2 ¾

Didelis

25 – 45 kg

2/3 - 3 ¾

Milžinas

45 – 70 kg

3 ¾ - 5 ¾