Buoncu Adult Lamb and rice sausas maistas vidutinių ir didelių veislių šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Buoncu Adult Lamb and rice sausas maistas vidutinių ir didelių veislių šunims

Buoncu Adult Lamb and rice sausas maistas vidutinių ir didelių veislių šunims

Buoncu

BUONCU Adult. Lamb & rice  - suaugusiems, vidutinių ir didelių veislių šunims, su ėriena ir ryžiais. 

Pirkite bet kurį Buoncu sausą maistą augintiniui ir įsigykite dvi Buoncu kraiko pakuotes už vienos kainą! * Akcija taikoma į prekių krepšelį įsidėjus dvi kraiko pakuotes.

Smulkiau

Nauja

27,99 €
Kaina registruotiems nariams
31,10 €
Kaina neregistruotiems nariams

Perkant 2vnt. ir daugiau   13 kg pakuotes  25%  nuolaida

BUONCU – tai Premium kokybės, visavertis sausas ėdalas pritaikytas šunims  pagal jų amžių bei augintinio dydį.Produktų gamyboje naudojamos tik kruopščiai parinktos aukščiausios kokybės gyvulinės bei augalinės kilmės žaliavos, mineralinės medžiagos, vitaminai ir mikroelementai.Produktai sukurti remiantis ilgamete mūsų technologų patirtimi, naujausiais technologiniais pasiekimais bei atsižvelgiant į vartotojų poreikius.BUONCU serijos produktai gaminami be kviečių, todėl tinka ir glitimui alergiškiems augintiniams. Produktai yra praturtinti Omega 3 ir Omega 6 polinesočiosiomis riebalų rūgštimis, vitaminais A, E ir C bei mikroelementais, tokiais kaip geležis, varis, manganas bei cinkas. BUONCU ėdalai gaminami iš lengvai virškinamų ingredientų, jų sudėtyje yra jukos ekstrakto ir fruktooligosacharidų, kurie skatina optimalią žarnyno veiklą.

Šuns amžius Suaugusiems
Mėsos rūšis Ėriena
Veislės dydis Vidutinėms veislėms, Didelėms veislėms
Maisto klasė Premium

Rašyti atsiliepimą


rating Inga
Inga M.  - 2020-05-27 Bandėme pirmą kartą,patiko
rating Asta
Asta M.  - 2020-04-08 Puikh
rating Laura
Laura L.  - 2019-11-22 Puikus
rating D
Dominyka B.  - 2020-04-10 Taip nutiko,kad šį kart teko pasirinkt pigesnį maistą ir radau šį. Tiko vienam iš trijų šunų.. gadina orą,dažniau prašosi į lauką,per vieną išvedimą būna palieka po kelias ir dar labai smardžias krūveles. Mums netiko.
rating Greta
Greta B.  - 2019-05-27 Maniškis noriai valgo, panašu, kad gerai toleruoja, nes normaliai tuštinasi. Likau patenkinta.
rating Irena
Irena A.  - 2019-02-01 Komisarui Reksui ir mažąjam spanieliukui tinka
rating Virgilijus
Virgilijus V.  - 2018-11-16 Puiku