Brit Premium dešra su kalakutiena ir žirneliais šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Brit Premium konservai su kalakutiena ir ryžiais šunims

Brit Premium dešra su kalakutiena ir žirneliais šunims

Brit Premium

Su kalakutiena optimaliam augintinio svoriui palaikyti. Sudėtyje 95% mėsos ! Brit dešra yra unikalus mėsos ir pašteto derinys.

Smulkiau

Nauja

1,99 €
Kaina registruotiems nariams
2,21 €
Kaina neregistruotiems nariams

Brit dešra yra unikalus mėsos ir pašteto derinys. Didelis aukštos kokybės gyvūninės kilmės produktų kiekis esantis sudėtyje užtikrina tobulą skonį bei gerą virškinimą. Skonių įvairovė visavertei kasdieninei mitybai. Sudėtyje nėra sojos, genetiškai modifikuotų produktų ar konservantų.
Visavertis pašaras šunims.

Sudėtis: mėsa ir gyvulinės kilmės produktai, 95 % kalakutiena ir jos produktai , žirneliai 3,5 %, sultinys 1%, kolagenas 0,5%

Šuns amžius Bet kokiam amžiui
Mėsos rūšis Kalakutiena
Privalumai Išrankiems
Veislės dydis Visoms veislėms
Maisto klasė Premium

Analitinės sudedamosios dalys: drėgmė 68%, žali baltymai 13%, žali riebalai 10%, žali pelenai 5,5 %, ląsteliena 0,7 %.

 Priedai kg: Vitaminas D3 (E671) 250 TV, vitaminas E (3a700) 100 mg, cinkas (3b606) 12 mg, geležis (E1) 10 mg, manganas (E5) 2 mg, jodas (3b201) 0,7 mg, varis (E4) 0,5 mg , biotinas (3a880), 0,2 mg


Šėrimo rekomendacijos:
 paruoštas naudojimui, pašaras turi būti kambario temperatūros. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje. Atidarius laikyti šaldytuve. Rekomenduojama dienos norma nurodyta šėrimo lentelėje.

Dienos norma gali kisti atsižvelgiant į šuns veislę, amžių, metų laikų faktorius.

 

Rašyti atsiliepimą


rating Vesta
Vesta G.  - 2020-10-11 Mūsų šuniukas šiurkščiaplaukis nykštukinis taksiukas labai išrankus. Sauso maisto išvis neėda. O konservų irgi teko paieškoti. Ši dešra vienintelis išbandytas maistas, kurį jis su malonumu valgo.
rating Gabrielė
Gabrielė K.  - 2019-09-02 Mūsų išrankiam šuniukui patinka