Brit Premium Chicken Chunks Kitten konservai kačiukams - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Brit Premium Chicken Chunks Kitten konservai katėms
Brit Premium

Brit Premium Chicken Chunks Kitten konservai kačiukams

Chicken Chunks Kitten konservai kačiukams maišelyje.

Smulkiau

Nauja

  • 100 g

0,49 €

rating Perskaityti 2 atsiliepimai
Vidutinis vertinimas: 6/10 - Atsiliepimų skaičius: 2

Aukščiausios kokybės visavertis suaugusių kačiukų ėdalas. Vištienos gabaliukai padaže kačiukams.

Katės amžiusKačiukams
Mėsos rūšisVištiena
Maisto klasėPremium

Sudėtis: 33% mėsos ir gyvulinės kilmės produktų (vištiena 4%), 3% žuvų ir jų subproduktų, augalinės kilmės subproduktai (inulinas 0,4%), mineralinės medžiagos. Be dažiklių, be konservantų.

Sudėties analizė: žali baltymai 9,5%, žali aliejai ir riebalai 5,0%, žali pelenai 2,5%, žalia ląsteliena 0,4%, drėgmė 81,0%.

Priedai: vitaminas D3 250 IU, vitaminas E 100 mg, cinkas 10 mg, manganas 2 mg, jodas 0,7 mg, varis 0,2 mg, taurinas 450 mg, biotinas 100 µg.

Maitinimo normos:

Rekomenduojama paros norma nurodyta lentelėje. Pasirūpinkite, kad visada būtų šviežio geriamojo vandens. Patiekite pašildytą iki kambario temperatūros. Atidarytą laikyti šaldytuve. 

 Kačiuko amžius (mėn.)  1-2  3-4  4-6  6-9  12 
Dienos norma gramais  1,5   2  2,5  33,5

Gamintojas: VAFO PRAHA s.r.o, Čekija.