Brit Care lašišų aliejaus papildas šunims - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Brit Care lašišų aliejaus papildas šunims

Brit Care lašišų aliejaus papildas šunims

Brit Care

Brit Care natūralus lašišų aliejus šunims.

Smulkiau

Nauja

8,99 €
Kaina registruotiems nariams
9,99 €
Kaina neregistruotiems nariams

Brit Care natūralus lašišų aliejus, pašarų papildas šunims. Natūralus Omega 3 riebiųjų rųgščių šaltinis, užtikrina puikią kailio ir odos būklę, gerina medžiagų apykaitą, veikia priešuždegimiškai.

Produkto forma Aliejus
Papildomos savybės Jautriai odai, Medžiagų apytakai gerinti

Sudėtis: 100% lašišų aliejus

Sudėties analizė: riebalai 99%, EPA (eicosapentaenoic) rūštys 8,9%, DHA (docosahexaenoic) rūgštys 11,14%, GLA (gamma-linolenic) rūgštys 0.1%.


Rašyti atsiliepimą


rating Greta
Greta R.  - 2020-09-18 Ačiū,augintinis patenkintas :)
rating Jolita
Jolita L.  - 2020-09-07 Geras papildas
rating Rugile
Rugile J.  - 2020-10-05 Tikrai pasiteisines produktas vertas kiekvieno sumoketo euro :) augintinio kailis daug labiau zvilga, zymiai maziau seriasi.
rating Ausra
Ausra C.  - 2019-01-21 Puikus produktas
rating Daiva Džervienė
Daiva D.  - 2018-10-17 Lašišų aliejų perku ne pirmą kartą ir duodu savo šunims. Pirmiausia dėl šėrimosi. Labai padeda. Taigi, vertinu labai gerai.