Brit Care Cat Truffles with Cheese skanėstai katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Brit Care Cat Truffles with Cheese skanėstai katėms
rating

Brit Care Cat Truffles with Cheese skanėstai katėms

rating

Brit Care

Traškus ir sultingas pagalvėlių formos pašarų papildas katėms.

Smulkiau

Nauja

  • 50 g
1,79 €
Kaina registruotiems nariams
1,99 €
Kaina neregistruotiems nariams

Sudėtis: paukštienos subproduktų miltai, ruginiai miltai, rapsų aliejus, kukurūzai, pieno perdirbimo produktai, natūrali kvapioji medžiaga, natrio chloridas, inulinas, glicerinas, askorbilpalmitatas, rozmarinų ekstrakto aliejus.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 26,3%, žali riebalai 18,1%, drėgmė 10%, žali pelenai 7,8%, žalia ląsteliena 2,26%, Omega 3:1,7%, Omega 6:4%

Metabolizuojama energija: 3775 kcal/kg. 

Maistiniai priedai 1kg: vitaminas E (alfa-tokoferolis) 79mg

Šėrimo instrukcijos: puikiai tinka duoti iš rankos kaip atlygį arba skanėstą katei, kad ji galėtų pasimėgauti tarpusavio gerovės ir poilsio akimirkomis. Nepamirškite padėti šviežio vandens dubenėlį. Taip pat tinka kačiukams nuo 3 mėnesių. Tinkamas vartoti iki datos, nurodytos ant pakuotės. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Pagaminta Čekijoje.

Katės amžius Bet kokiam amžiui, Kačiukams, Senjorams, Suaugusiems
Veislė Bengalų, Britų trumpaplaukiams, Meino meškėnams, Norvegų miškinė, Persų, Sfinksams, Siamo