Brit Care Cat Superfruits Salmon skanėstai katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Brit Care Cat Superfruits Salmon skanėstai katėms

Brit Care Cat Superfruits Salmon skanėstai katėms

Brit Care

Begrūdis skanėstas sterilizuotoms katėms. Lašiša, erškėtuogės, spanguolės.

Smulkiau

Nauja

  • 100 g
1,69 €
Kaina registruotiems nariams
1,88 €
Kaina neregistruotiems nariams

Begrūdis skanėstas sterilizuotoms katėms. Lašiša, erškėtuogės, spanguolės.

Pašarų papildai katėms.

Sudėtis: džiovintų lašišų miltai 40%, geltonieji žirneliai, hidrolizuoti paukštienos baltymai 8%, batatai, vištienos riebalai (konservuoti tokoferoliais) 6%, valgomųjų maniokų krakmolas, spanguolės 4%, erškėtuogės 4%, hidrolizuotos vištų kepenėlės, lašišų aliejus 2%, sėmenys 1%, natrio chloridas.

Analitinės sudedamosios salys: žali baltymai 35%, žali riebalai 12%, drėgmė 10%, žali pelenai 8,8%, žalia ląsteliena 2%, kalcis 1,2%, fosforas 1%, natris 1,2%.

Metabolizuojama energija: 3600kcal/kg

Šėrimo instrukcijos: puikiai tinka duoti iš rankos kaip atlygį arba skanėstą katei, kad ji galėtų pasimėgauti tarpusavio gerovės ir poilsio akimirkomis. Nepamirškite padėti šviežio vandens dubenėlį. Tinkamas vartoti iki datos, nurodytos ant pakuotės. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Pagaminta Čekijoje.

Katės amžiusBet kokiam amžiui, Kačiukams, Senjorams, Suaugusiems
VeislėBengalų, Britų trumpaplaukiams, Meino meškėnams, Norvegų miškinė, Persų, Sfinksams, Siamo
Maisto klasėSuper Premium