Biocos dezinfekuojantis ir drėkinantis valiklis rankoms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Biocos dezinfekuojantis ir drėkinantis valiklis rankoms
rating

Biocos dezinfekuojantis ir drėkinantis valiklis rankoms

rating

Biocos

Dezinfekuojantis ir drėkinantis rankų valiklis su etanoliu (30%). Rankų valiklio sudėtyje nekenksmingos, bet efektyvios medžiagos, kurių veiksmingumas pagrįstas aromaterapinėmis savybėmis.

Smulkiau

Nauja

5,99 €
Kaina registruotiems nariams
6,66 €
Kaina neregistruotiems nariams

Drėkinamasis rankų valiklis su etanoliu ir natūraliais eteriniais aliejais neutralizuos nešvarumus ir neleis odai išsausėti. Valant rankas šiuo skysčiu nereikia naudoti vandens, todėl jis puikiai tinka siekiant palaikyti rankų švarą, net ir kai nėra galimybės jų nusiplauti.

Sudėtyje esantis alavijas pasižymi intensyviu drėkinančiu poveikiu ir apsaugo rankų odą nuo išsausėjimo, kurį gali sukelti dezinfekuojančiu poveikiu pasižymintis etanolis.

Produktas pasižymi gausia ir efektyvia eterinių aliejų kompozicija, kuri suteikia gaivią ir malonią apsaugą Jūsų rankoms tiesiai iš gamtos!

  • Čiobrelių, spindulinių eukaliptų, raudonėlių, cinamono ir egiptinių kmynų eteriniai aliejai veikia antiseptiškai bei antibakteriškai.
  • Citrinų ir niaoulio eteriniai aliejai suteikia produktui maloniai gaivų kvapą.
  • Nepakeičiamasis levandų eterinis aliejus nuramina sudirgusią rankų odą.

Naudojimas: trinkite produktą į sausus delnus tol, kol pajausite, kad jis išdžiūvo. Naudokite kelis kartus per dieną, ypač po sąlyčio su grynaisiais pinigais ar kreditinėmis kortelėmis, produktas puikiai tiks siekiant palaikyti rankų švarą kelionių visuomeniniu transportu metu ar dalyvaujant dideliuose susibūrimuose.