Biocos balzamas pažeistoms šunų pėdutėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

PET Balzamas pažeistoms pėdutėms su arbatmedžiu

Biocos balzamas pažeistoms šunų pėdutėms

Biocos

Itin veiksmingai saugo šuniuko pėdutes nuo kenksmingų įšorės veiksnių : šalčio, taršalų, druskų, o taip pat nuo karščio ir sauso oro. Natūralūs aliejai maitina ir suminkština odą , o bičių vaškas sukuria apsauginę plėvelę. Balzamas lengvai įsigeria į odą ir nepalieka riebaus pojūčio.

Smulkiau

Nauja

  • 30 g
6,99 €
Kaina registruotiems nariams
7,77 €
Kaina neregistruotiems nariams

Produkto sudedamosios dalys yra 100% natūralios.

Praturtintas ekologišku šaltalankių aliejumi ir arbatmedžio eteriniu aliejumi

Sudėtis: natūralūs nerafinuoti kokosų, sezamų, šaltalankių, migdolų aliejai, bičių vaškas, arbatmedžių eterinis aliejus, vitaminas E.

Nauda: Itin veiksmingai saugo šuniuko pėdutes nuo kenksmingų įšorės veiksnių : šalčio, taršalų, druskų, o taip pat nuo karščio ir sauso oro. Natūralūs aliejai maitina ir suminkština odą , o bičių vaškas sukuria apsauginę plėvelę. Balzamas lengvai įsigeria į odą ir nepalieka riebaus pojūčio. Sudėtyje esantys šaltalankių aliejus ir Vit E , padeda įveikti uždegiminius procesus, atstato pažeistą pėdučių odą, nuramina odos nelygumus, šerpetojimus, įtrūkimus.

Naudojimas: Grįžus po pasivaikščiojimo kruopščiai nusausinti pėdutes , nuvalyti susikaupusio purvo likučius ir patepti balzamu.

Nauda Gydantys, Atstatantys

Rašyti atsiliepimą


rating Giedrė
Giedrė B.  - 2019-01-08 Labai fainas balzamiukas, ir pati lūpas pasitepiau :D
O šiaip geriausia tepti vakare, kada šuo jau niekur nevaikščios, nes prisipėduoda ir grindys riebaluotos būna :)