Biocos apsauginis balzamas šunų pėdutėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

PET Apsauginis balzamas pėdutėms su levandomis

Biocos apsauginis balzamas šunų pėdutėms

Biocos

Itin veiksmingai saugo šuniuko pėdutes nuo kenksmingų įšorės veiksnių : šalčio, taršalų, druskų, o taip pat nuo karščio ir sauso oro. Natūralūs aliejai maitina ir suminkština odą , o bičių vaškas sukuria apsauginę plėvelę. Balzamas lengvai įsigeria į odą ir nepalieka riebaus pojūčio.

Smulkiau

Nauja

  • 30 g
5,90 €
Kaina registruotiems nariams
6,56 €
Kaina neregistruotiems nariams

Produkto sudedamosios dalys yra 100% natūralios.

Sudėtis: natūralūs nerafinuoti kokosų, sezamų, migdolų aliejai, bičių vaškas, levandų eterinis aliejus, vitaminas E.

Nauda: Itin veiksmingai saugo šuniuko pėdutes nuo kenksmingų įšorės veiksnių : šalčio, taršalų, druskų, o taip pat nuo karščio ir sauso oro. Natūralūs aliejai maitina ir suminkština odą , o bičių vaškas sukuria apsauginę plėvelę. Balzamas lengvai įsigeria į odą ir nepalieka riebaus pojūčio.

Naudojimas: Grįžus po pasivaikščiojimo kruopščiai nusausinti pėdutes , nuvalyti susikaupusio purvo likučius ir patepti balzamu.

Priežiūros priemonių tipaiBalzamai
NaudaAntibakteriniai, Antiparazitiniai

Rašyti atsiliepimą


ratingJolita
Jolita M.  - 2019-01-14Geras
ratingGintarė
Gintare P.  - 2018-10-23Gera kaina už labai kokybišką produktą. Rekomenduoju!
ratingRūta
Rūta A.  - 2018-10-15Malonaus kvapo, iškart suminkština pėdutes.