Bio Groom So Gentle kondicionierius šunims ir katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Bio Groom So Gentle kondicionierius šunims ir katėms
rating

Bio Groom So Gentle kondicionierius šunims ir katėms

rating

Bio Groom

Tai koncentruotas kondicionierius, kurio sudėtyje nėra kvepalų, dažiklių, dirginančių cheminių medžiagų.Tinka net labai jautriems gyvūnams. 

Smulkiau

Nauja

  • 355 ml
11,39 €
Kaina registruotiems nariams
12,66 €
Kaina neregistruotiems nariams

Natūralus kreminės konsistencijos kondicionierius idealiai tinka alergiškiems šunims, katėms, mažiems šuniukams ir kačiukams.Drėkina odą ir apsaugo nuo išsausėjimo.Suteikia kailiui puikų blizgesį, kailis tampa šilkinis.Iš kailio lengvai išskalaujamas, nesuteikia kailiui lipnumo, kailį tampa lengvai šukuoti.

Šampūnų ir kondicionierių tipai Kondicionieriai / balzamai
Nauda Jautriai odai, Alergiškiems
Kailio tipas Visų tipų kailiui

Naudojimas

Išmaudykite gyvūną su So-Gentle šampūnu. Nuskalavus šampūną užpilkite ant kailio reikiamą kiekį kondicionieriaus ir pamasažuokite. Kad geriau kondicionuotų kailį , palaikykite ištepus kondicionieriumi 1 min., po to nuskalaukite šiltu vandeniu. Gali būti skiedžiamas: 1 dalis kondicionieriaus ir 4 dalys vandens. Gamintojas: Bio-Derm Laboratories Inc. JAV.