Bio Groom Natural Oatmeal šampūnas šunims ir katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Bio Groom Natural Oatmeal šampūnas šunims ir katėms

rating

Bio Groom Natural Oatmeal šampūnas šunims ir katėms

rating

Bio Groom

Natūralus šampūnas praturtintas koloidiniu avižų aliejumi, kuris seniai žinomas kaip odos jautrumą mažinanti priemonė. 

Smulkiau

Nauja

  • 355 ml
  • 3.8 l
12,09 €
Kaina registruotiems nariams
13,43 €
Kaina neregistruotiems nariams

Sudėtyje yra unikalių kondicionierių, kurie drėkina ir ramina odą, tinka šunims ir katėms. Šampūnas natūraliai išplauna odą ir kailį, nedirgina odos. Išplautas kailis būna minkštas, lengvai šukuojamas.

Perkant šampūną Natural Oatmeal 355ml DOVANA kondicionierius Silk 59ml

Silk kondicionieriaus sudėtyje esantis ramunėlių ekstraktas suteikia kailiui puikią išvaizdą, galite pamatyti tai akivaizdžiai – kailis tampa gyvybingas, blizgantis, lygus ir šilkinis, elastingas, pagerina kailio struktūrą. Nesausina kailio, ypač tinka išsausėjusiam, susivėlusiam kailui,drėkina, apsaugo nuo vėlimosi, kailis tampa lengvai prižiūrimas. Ph subalansuotas, suteikia gaivų kvapą. Tinka visų spalvų kailiui, ir baltam.

Tai Bio-Derm laboratorijoje sukurtas aukštos kokybės kreminės konsistencijos kondicionierius. Unikalus gydomasis ramunėlių žiedų ekstrakto poveikis žinomas jau seniai.  

Šampūnų ir kondicionierių tipai Šampūnai
Katės amžius Bet kokiam amžiui
Nauda Raminantys, Jautriai odai
Kailio tipas Visų tipų kailiui

Naudojimas

Sudrėkinkite kailį vandeniu, įtrinkite šampūną, plaukite 5 minutes, gerai išskalaukite šampūną. Po plovimo šampūnu naudokite kondicionierių Natural Oatmeal Creme Rinse.