Bio Groom Magic White purškiama kreida šunims ir katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Bio Groom Magic White purškiama kreida šunims ir katėms

rating

Bio Groom Magic White purškiama kreida šunims ir katėms

rating

Bio Groom

Aerozolis Magic White (284 g) - tai purškiama kreida, išbalina kailį, padengia geltonas dėmes ant kailio, suteikia kailiui apimties.

Smulkiau

Nauja

  • 284 g
21,39 €
Kaina registruotiems nariams
23,77 €
Kaina neregistruotiems nariams

Aerozolis gali būti naudojamas kaip sausas šampūnas baltos ir šviesių spalvų kailio šunims ir katėms, kai išmaudyti įprastai neįmanoma. Kailis tampa švarus, gaiviai kvepia, tai saugi priemonė, nedirgina odos. 

Priežiūros priemonių tipai Purškalai

Naudojimas

Prieš naudojimą gerai suplakite (20-25 sekundes), pašiauškite kailį ir saikingai užpurkškite priemonės, purkškite iš 15-20 centimetrų atstumo. Palaukite kelias sekundes ir sušukuokite kailį. Tam tikroms vietoms balinti naudokite kempinę, išpurkštą Magic White priemone. Saugokite akis. Po naudojimo: apverskite buteliuką ir purkškite 4 sekundes, kad išvalyti purkštuvą.