Bio Groom Magic Black purškiama kreida šunims ir katėms - Pet24.lt

Patvirtinu, kad mano augintinį apžiūrėjo veterinarijos gydytojas, kuris remiantis diagnoze, rekomendavo naudoti šį produktą. Perskaičiau ir suprantu, kad augintinį šeriant šiuo ėdalu, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju mažiausiai kartą per šešis mėnesius. Perskaičiau ir supratau, kad privalau kreiptis į veterinarijos gydytoją nedelsiant, jeigu mano augintinio sveikata pablogėjo naudojant šį ėdalą.

Bio Groom Magic Black purškiama kreida šunims ir katėms
rating

Bio Groom Magic Black purškiama kreida šunims ir katėms

rating

Bio Groom

Aerozolis Magic Black tai purškiama juodos spalvos kreida, suteikia intensyvią juodą spalvą, padengia dėmes ant kailio, spalvos defektus. 

Smulkiau

Nauja

  • 142 g
19,29 €
Kaina registruotiems nariams
21,43 €
Kaina neregistruotiems nariams

Aerozolis Magic Black greitai džiūsta. Spalva nenusitrins net jei kailis gaus šiek tiek drėgmės, bet lengvai išplaunamas su Bio-Groom šampūnu. Tinka ir ilgaplaukiams ir trumpaplaukiams gyvūnams, nelipnus, nedirgina odos, suteikia gaivų kvapą.

Priežiūros priemonių tipai Purškalai

Naudojimas

Prieš naudojimą gerai suplakite (20-25 sekundes), pašiauškite kailį ir saikingai užpurkškite priemonės, purkškite iš 15-20 centimetrų atstumo. Palaukite kelias sekundes ir sušukuokite kailį. Saugokite akis.